Новини

  • 20 жовт
  • 22:10
  • 826 переглядів
друк

Олександр Караваєв: «Не підлаштовувалися під гру «Ювентуса», а вели свою»

Захисник "Динамо" Олександр Караваєв дав коментар телеканалу "Футбол 1" після матчу 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів проти "Ювентуса" (0:2).

- У першому таймі гра вдавалася, у нас багато що виходило, при цьому не так багато дозволили створити супернику. Виходили на другий тайм дуже впевнено, тому що і суперники давали грати, і ми контролювали гру, створювали моменти, добре виходили з-під пресингу. Але швидкий гол на першій хвилині другого тайму все поламав, важко було включитися. Хоча ми і далі не підлаштовувалися під гру "Ювентуса", а вели свою. Щось виходило, щось - ні. Звичайно, результат образливий.

- Як поясните перший пропущений гол? Суперникам допоміг більший досвід?

- Ми були готові до того, що за рахунку 0:0 "Ювентус" буде бігти вперед і пресингувати. Мені здається, усе вирішила індивідуальна майстерність. Гравець зробив простріл, удар, добивання - гол.

- Команда вірила, що можна здобути нічию або навіть виграти цей матч?

- Звісно. Перед грою тренер нам розповідав, за рахунок чого ми можемо обіграти суперників. У першому таймі ми все виконували. А виходячи на другий тайм, були впевнені, що можемо взяти очки. Але швидкий гол усе змінив і поламав.

- Що вирішило результат матчу?

- Думаю, індивідуальний рівень гравців. Ми здорово зіграли в перебудовах, тактиці, оборонних діях, пресингу, і не дали супернику багато створити.

- Забігаючи вперед: лобові матчі будуть із "Ференцварошем"?

- Гадаю, потрібно налаштовуватися та виходити сконцентрованими на матчі проти всіх суперників. Може статися що завгодно.

- Чи готові далі грати в такому темпі?

- Звісно! Ми чотири роки йшли до того, щоб грати в такому графіку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ