Новини

  • 20 січ
  • 20:00
  • 918 переглядів
друк

Олександр Андрієвський: «Упевнений, гол додасть Русину впевненості»

Півзахисник «Динамо» - про матч із «Нефтчі» (2:1) та роботу на зборі в Туреччині.

- Другий спаринг, усі футболісти отримали по 45 хвилин ігрового часу. Що скажеш по матчу?

- Грали під фізичним навантаженням, провели тижневий цикл хороших тренувань. Сьогодні перемогли і, вважаю, закономірно.

- Основний результативний гандикап команда здобула в першому таймі, коли ти був присутнім на полі. Нові зв'язки, змішаний склад. Наскільки вдалося оновити ігрові зв'язки і, з огляду на повернення Русина, наскільки вдалося зігратися?

- Ми раніше разом грали і тренувалися, тому зіграватися особливої потреби не було. Тренер попереджав, що будуть змішані склади. З Русиним ми виступали в дублі, з ним дуже приємно грати.

- Проте, перший гол у матчі забив крайній захисник...

- Наші тренери змушують крайніх захисників підключатися до атаки. Миколенко добре підключився, увірвався у вільну зону і, якщо не помиляюся, Карлос його побачив і віддав пас на 11 метрів. Залишалося лише підставити ногу.

- Русину також удалося відзначитися. Знову за активної участі де Пени...

- Я дуже щасливий, що він забив. Упевнений, це додасть йому впевненості.

- Стратегічно, забити кілька потрібних голів, а потім грати у своє задоволення - динамівська «класика»?

- Ми забили два швидких голи, і можна було перепочити. Узяли м'яч під контроль, діяли обережніше. Не можу пригадати небезпечних моментів біля наших воріт.

- Зараз йде пошук балансу, і в опорних півзахисників багато роботи...

- Звичайно. Потрібно страхувати партнерів, встигати відпрацьовувати в обороні та в атаці. Скажу, що й у крайніх хавбеків чимало роботи. Усі відпрацювали добре, вітаю команду з перемогою.

- У другому таймі змінився склад. Твої партнери були не такими успішними в плані досягнення результату. Пропустили м'яч. Ти дивився на гру з боку і, на твою думку, що не вдалося?

- Гадаю, на помилки вкаже тренер. Можливо, вплинуло те, що в першому таймі рахунок був 2:0 і хлопці грали, зважаючи на рахунок. Грали непогано, у суперника, крім гола, був усього один момент зі стійкою.

- Якщо згадувати вчорашній поєдинок, то яким він виявився для тебе і твоїх партнерів на полі в тій грі?

- Добре контролювали м'яч, переходили з оборони в атаку, були хороші контратаки, був момент у Буяльського. Звичайно, припускалися помилок. Але це була перша гра на зборах. Загалом мені сподобалося.

- Чи можна сказати, що зараз у Туреччині ви з м'ячем уже на «ти»? Адже в Києві ви більше працювали без м'яча, в основному виконували бігову роботу...

- Перший тиждень ми бігали без м'яча, підвищували фізичний рівень. А зараз уже повинні більш технічно «оснащуватися», працювати з м'ячем. Сьогодні поле було гіршим, ніж днем ​​раніше, і в першому таймі заважав сильний вітер. Трохи некомфортно почувалися.

- Стратегія підготовки полягає в тому, що команда через контрольні матчі буде набирати фізичні кондиції. Так цікавіше?

- Так, завжди приємніше це робити через матчі, ніж просто тренуватися. Тренер краще знає, що потрібно робити, і він дає це нам. На першому зборі у нас шість матчів і, вважаю, цього цілком достатньо.

- Ти пройшов уже багато зборів. Що нового можеш зачерпнути для себе з цієї роботи в Туреччині, і, в плані фізичної підготовки, чи пройдено найважчий етап?

- 45 хвилин витримуємо, але потрібно 90+. Важка робота ще попереду, тренер попередив нас про це. Завжди перед зимовими зборами ти налаштовуєш себе на важку фізичну роботу. Звичайно, технічні та тактичні моменти інші, але ми підлаштовуємось під тренера і повинні виконувати те, що він від нас вимагає.

- Чи звертають увагу футболісти на результати перших тестів, які здавали на зборі?

- Усім цікаво, усі дивляться. Хто швидший, хто повільніший. Не скажу, що я задоволений своїм результатом, але є час його поліпшити і перевершити. Є над чим працювати.

- Загалом, як пережити ці два тижні? Наскільки це дійсно складно і з чим це можна порівняти?

- Не знаю, з чим це можна порівняти для звичайної людини. Реально, дуже велике фізичне навантаження. Доводиться терпіти. Ми професіонали, це наша робота, ми повинні це робити. Тому із задоволенням бігаємо, з посмішкою на обличчі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ