Новини

  • 19 бер
  • 22:37
  • 6350 переглядів
друк

Александар ПАНТИЧ: «Хотілося би затриматися в «Динамо» надовго»

В інтерв'ю програмі «ПроФутбол» захисник київського «Динамо» Александар Пантич розповів, як адаптовується в Києві:

- Київ дуже схожий на Белград, тож у мене не було проблем із адаптацією. «Динамо» – великий клуб. У тому, що я швидко адаптувався, велика заслуга Домагоя Віди та Берислава Станоєвича – селекціонера «Динамо» по балканським країнам, які постійно мені допомагають.

- У зв'язку з відсутністю Євгена Хачеріді, ви та Віда є безальтернативними центральними захисниками. Як ставитеся до відсутності конкуренції?

- Хачеріді – дуже сильний гравець, хороший центральний захисник. На жаль, останні ігри він пропустив, але його вже повернули до першої команди. Здорова конкуренція йде всім лише на користь.

- Які вимоги ставить перед вами тренерський штаб? Ми бачимо, що ви часто пробуєте починати атаки першим пасом...

- Така наша схема гри – починати атаки через центрального захисника. Так було в багатьох командах, в тому числі в Іспанії, за які я виступав.

- Які ваші очікування від переходу до «Динамо»? Чого хочете тут досягти?

- Дуже хотілося би затриматися в Києві надовго. Не проти грати тут до завершення терміну дії мого контракту, а потім підписати ще одну угоду. Також хочу, щоб «Динамо» багато разів виграло чемпіонат України та знову виступало в Лізі чемпіонів. До сильної іспанської Ла Ліги я потрапив дуже молодим гравцем. Оренда в різні команди зіграла як позитивну, так і негативну роль, але все це вже в минулому. Думаю, мій перехід до «Динамо» – правильне рішення.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ