Новини

  • 24 вер
  • 12:10
  • 932 перегляда
друк

Ахмед Алібеков: «Мірча Луческу побажав удачі в «Уфі»

Півзахисник "Динамо" Ахмед Алібеков в інтерв'ю офіційному сайту "біло-синіх" прокоментував оренду в "Уфу". За словами гравця, дуже важливу роль у його рішенні зіграли сімейні обставини.

- Я родом із Дагестану, усі мої рідні там живуть, тому я вибрав цей варіант продовження кар'єри. Насамперед, це вибір за сімейними обставинами, хочу бути ближче до своїх рідних. Сподіваюся, що їхня підтримка допоможе мені прогресувати та рости як професіоналу.

- Те, що оренда розрахована до кінця сезону - це добре, буде якась стабільність?

- Так, звісно. Коли менше термін оренди, ще й сам клуб думає, чи варто їм награвати футболіста, якщо зовсім скоро буде йти. Тож думаю, що до кінця сезону - це краще, ніж півроку.

- Розмовляв із керівництвом, головним тренером "Уфи"? Чи розраховують вони на тебе, як вони тебе бачать у команді?

- Розмови були, їду грати на своїй позиції, опорним півзахисником, але не виключено, що за можливості, якщо у когось буде травма, можу зіграти центрального захисника. Дві позиції можу закривати. В основному вони розраховують на мене як на опорника.

- Ти минулий рік провів в оренді у "Словані". Що тобі дав цей період?

- Це крок у великий футбол, цілий сезон я грав у дорослий футбол, в основному на своїй позиції. Вважаю, що це теж важливий період. Подивився, як люди живуть у Європі, "Словану" спасибі, що дали можливість пограти. Це один із перших кроків у дорослий футбол.

- Що можеш сказати про тренувальний процес у "Динамо", роботу з Мірчею Луческу?

- Вийшло так, що я місяць, може навіть більше, пропустив через пошкодження. На третій день зборів отримав травму і місяць не тренувався, не грав, не міг Мірча Луческу подивитися на мене в офіційних матчах. Після травми встиг зіграти лише двосторонку проти дубля і хвилин 30 із "Колосом".

Невдало склалися обставини, грав як захисник і на тренуваннях був задіяний як захисник. Щоб отримувати стабільно ігровий час, це хороший варіант поїхати в оренду виступати на своїй позиції.

- Напевно, Мірча Луческу буде стежити за тобою в "Уфі" і, як повернешся, дасть шанс у "Динамо"?

- Сказав, що буде стежити, і я дуже на це сподіваюся. Перед від'їздом я подякував Луческу за проведену роботу під його керівництвом. Побажали один одному удачі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ