Новини

  • 11 бер
  • 12:41
  • 3324 перегляда
друк

Академічні групи «Динамо» готуються до поновлення чемпіонату України

Весняна частина сезону для старших груп ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського починається на початку квітня.

До цього чотири академічні команди будуть працювати за своїм графіком, який трохи відрізняється у різних вікових груп.

Так, дев'ять гравців «Динамо» U-17 (футболісти 2000 року народження) з 4 до 10 березня поїхали у складі збірної України на навчально-тренувальний збір до Хорватії. А з 16 до 29 березня ті, хто проявить себе з найкращого боку, вирушать на еліт-раунд чемпіонату Європи до Австрії. Інші хлопці будуть працювати за раніше спланованим графіком спільно з групою 2001 року народження - дві старші вікові групи об'єднаються.

У стандартному режимі готуються молодші динамівці U-14. Команда Віталія Косовського тренується чотири рази на тиждень, а по суботах проводить товариські гри. Середа та неділя у хлопців - вихідні дні. У складі працюють 20 польових футболістів та три воротарі, іноді є відсутні через хвороби або травми. Також приєднуються 3-4 гравці 2002 року народження, які мало задіяні в Зимовому Кубку ДЮФЛ. Загалом, спрямованість тренувань та програма підготовки у 14-річних динамівців схожа з іншими академічними групами.

Перший офіційний поєдинок у другій частині сезону команда гравців 2003 року народження проведе 5 квітня вдома проти харківського «УФК-Олімпік».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ