Новини

  • 21 жовт
  • 00:58
  • 679 переглядів
друк

Аделаїді Лобановській – 80 років. Привітання від Ігоря Суркіса

Сьогодні, 21 жовтня, виповнюється 80 років Аделаїді Лобановській, дружині найтитулованішого тренера в історії «Динамо» Валерія Лобановського.

Від імені «Динамо» та всіх динамівців Аделаїду Лобановську привітав президент нашого клубу Ігор Суркіс.

***

Шановна Аделаїдо Панкратіївно!

Від мене особисто та від усієї динамівської сім'ї прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею!

Довгі роки Ви йшли рука об руку з легендарним Валерієм Васильовичем Лобановським. Футбольний Метр творив та перемагав, а Ви були його тилом та надійною супутницею життя. Важливу роль у досягненнях Валерія Васильовича зіграла сім'я: домашній затишок та Ваша турбота дозволили великому тренеру зосередитися на головній справі його життя – футболі та київському «Динамо».

Ви багато років є частиною великої динамівської сім'ї, переживаєте з командою і перемоги, і поразки, завжди цікавитеся життям нашого клубу. Ми також ніколи не забуваємо про Вас, дорога Аделаїдо Панкратіївно, і завжди пам'ятаємо про Вашу роль у житті Валерія Лобановського, а, значить, і київського «Динамо».

Як відомо, за численними опитуваннями та рейтингами Валерій Васильович входить до числа десяти найкращих тренерів в історії світового футболу. Для нього ж на першому місці завжди були рідні та близькі, його сім'я.

Цього дня бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я, благополуччя та оптимізму.

З повагою,

президент ФК «Динамо» Київ

Ігор Суркіс

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ