Новини

  • 04 черв
  • 21:35
  • 8652 перегляда
друк

Феноменальний 600-й матч Олександра ШОВКОВСЬКОГО!

Фінальний матч Кубка України сезону 2014/15 проти донецького «Шахтаря» став ювілейним для воротаря київського «Динамо» Олександра Шовковського.

Незмінний страж воріт команди в новітній її історії досяг просто феноменального за футбольними мірками показника – 600 матчів у складі «Динамо»!

У своїй ювілейній грі наш капітан продемонстрував супергру, апогеєм якої стала серія післяматчевих пенальті, в якій він у найбільш складні та відповідальні моменти тричі не дозволив супернику забити та зробив тим самим величезний внесок у підсумкову перемогу – 5:4!

По турнірах шість сотень виходів на поле в динамівському воротарському светрі розподілилися наступним чином: 400 матчів у чемпіонаті України, 58 у Кубку України, 7 у Суперкубку та 135 в європейських кубках.

Свій перший матч у складі «Динамо» Шовковський провів 6 березня 1994 року, таким чином, для досягнення настільки солідних цифр футболісту знадобився 21 рік 2 місяці та 28 днів!

Досягнуті рубежі – далеко не межа для легендарного голкіпера. Продовживши контракт із «Динамо», він ще як мінімум рік буде вірою та правдою служити рідному клубу, з яким пов'язане все його футбольне життя.

Що стосується статистики, попереду в Олександра ще одна приваблива мета. А саме – рекордні 412 матчів, які в чемпіонаті України провів Олег Шелаєв. У новому сезоні у Шовковського є всі можливості перевершити й цей показник.

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ