Новини

  • 29 aug
  • 10:28
  • 3679 переглядів
друк

Жеребкування Юнацької Ліги УЄФА: визначилися можливі суперники «Динамо»

У вівторок, 29 серпня, відбудеться жеребкування Юнацької Ліги УЄФА для клубів, що йдуть Шляхом чемпіонів.

Хто бере участь у жеребкуванні?

У жеребкуванні візьмуть участь чемпіони юнацьких ліг 32 найсильніших асоціацій згідно з рейтингом коефіцієнтів УЄФА на 2016 рік (за цим же рейтингом визначалося число клубів від кожної країни в Лізі чемпіонів УЄФА та Лізі Європи УЄФА сезону 2017/18). До цього списку не входять чемпіони юнацьких ліг, які потрапили до турніру по Шляху Ліги чемпіонів.

«Інтер» (Італія), «Бордо» (Франція), «Краснодар» (Росія), «Динамо» (КИЇВ, УКРАЇНА), «Аякс» (Нідерланди), «Бурсаспор» (Туреччина), «Спарта» (Чехія), «Динамо» (Бухарест, Румунія), «Зальцбург» (Австрія, чинний переможець Юнацької Ліги УЄФА), «Локомотива» (Загреб, Хорватія), «Легія» (Польща), «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь), «Хаммарбю» (Швеція), «Мольде» (Норвегія), «Маккабі» (Хайфа, Ізраїль), «Есб’єрг» (Швеція), «Бродарац» (Сербія), «Кайрат» (Казахстан), «Лудогорець» (Болгарія), «Нітра» (Словаччина), «Гонвед» (Угорщина), «Зімбру» (Молдова), «Брейдаблік» (Ісландія), «Сабуртало» (Грузія), КяПа (Фінляндія), «Железнічар» (Боснія і Герцеговина), «Влазнія» (Албанія), «Шкендія» (Македонія), ЮКД (Ірландія), «Лієпая» (Латвія), «Дюделанж» (Люксембург), «Сутьєска» (Чорногорія)

Як пройде жеребкування?

• Тридцять дві команди були поділені на групи за спортивним та географічним критеріями.

• Кожна команда може отримати в суперники будь-який інший клуб зі своєї групи, потім пройде жеребкування другого кола, причому пари суперників також будуть складені з представників однієї групи. Команди, кулі з назвами яких дістануть першими, перший матч проведуть вдома.

Група 1
"Інтернаціонале" (ITA)
"Динамо" Київ (UKR)
"Динамо" Бухарест (ROU)
"Локомотива" Загреб (CRO)
"Лудогорець" (BUL)
"Зімбру" (MDA)
"Железнічар" (BIH)
"Влазнія" (ALB)

Група 2
"Аякс" (NED)
"Легія" (POL)
"Хаммарбю" (SWE)
"Мольде" (NOR)
"Есб’єрг" (SWE)
"Брейдаблік" (ISL)
КяПа (FIN)
ЮКД (IRL)

Група 3
"Бордо" (FRA)
"Спарта" (CZE)
"Зальцбург" (AUT, чемпіон)
"Нітра" (SVK)
"Гонвед" (HUN)
"Шкендія" (MKD)
"Дюделанж" (LUX)
"Сутьєска" (MNE)

Група 4
"Краснодар" (RUS)
"Бурсаспор" (TUR)
"Шахтар" Солігорськ (BLR)
"Маккабі" Хайфа (ISR)
"Бродарац" (SRB)
"Кайрат" (KAZ)
"Сабуртало" (GEO)
"Лієпая" (LVA)

Дати

Перше коло: 27 вересня/18 жовтня

Друге коло: 1/22 листопада

Що далі?

Стикові матчі

У жеребкуванні, яке відбудеться 11 грудня, візьмуть участь вісім клубів, які залишилися у Шляху чемпіонів, та вісім команд, які посіли другі місця у своїх групах у Шляху Ліги чемпіонів. Протистояння у плей-оф будуть складатися з одного матчу, які пройдуть 6/7 лютого та визначать останніх вісьмох учасників 1/8 фіналу. Ще вісім команд потраплять до цієї стадії безпосередньо з перших місць у своїх групах у Шляху Ліги чемпіонів.

Плей-оф

Жеребкування стикових матчів: 11 грудня

Стикові матчі: 6/7 лютого

Жеребкування 1/8 фіналу й далі: 9 лютого

1/8 фіналу: 20/21 лютого

1/4 фіналу: 13/14 березня

Півфінали: 20 квітня, Ньйон

Фінал: 23 квітня, Ньйон

uefa.com

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ