Новини

  • 11 трав
  • 15:39
  • 5470 переглядів
друк

13 травня відбудеться телевізійна прем'єра документального фільму «Лобановський назавжди»

У день 90-річчя київського «Динамо», 13 травня о 18:00 на телеканалі «Інтер» відбудеться телевізійна прем'єра документального проекту «Лобановський назавжди», присвяченого великому Метру, якого не стало 13 травня 2002 року.

Основу фільму склали вітчизняні та зарубіжні архівні кіноматеріали, а також спогади про метра його сучасників – гравців, тренерів, журналістів та вболівальників.

Творці кінострічки зібрали свідчення тих, хто знав Лобановського, вчився у нього, грав у його команді або проти неї.

Своїми оцінками, емоціями, роздумами про великого тренера діляться Мішель Платіні, Карло Анчелотті, Олег Блохін, Андрій Шевченко, Жак Ферран і багато інших.

Нагадаємо, фільм «Лобановський назавжди» став переможцем 34-го Міжнародного фестивалю спортивного кіно і телебачення, який відбувся у Мілані у листопаді минулого року.

Кінострічка режисера Антона Азарова перемогла у номінації «Кіно і телефільми про футбол». Продюсерами фільму є Дмитро Симонов і Сергій Полховський.

Фільм отримав нагороду Guirlande d'honneur як найкращий документальний фільм на фестивалі. Українська картина обійшла фільм «Барса більше, ніж клуб», який був фаворитом на перемогу в цій номінації.

На допрем’єрному показі було багато почесних гостей, серед яких нинішній президент України Петро Порошенко, а також президенти нашої держави Леонід Кравчук та Віктор Ющенко. Офіційна ж прем’єра відбулася 29 листопада у столичному кінотеатрі «Жовтень», після чого стрічка вийшла у прокат у більше ніж у 30-ти кінотеатрах України.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ