• 06 бер 2020
  • 17:29

Юрій Мороз: «За рахунку 2:1 на нашу користь мали зберегти результат»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз поділився враженнями від виїзного поєдинку з «Олександрією», в якому його підопічні зіграли унічию 2:2:

- Перший тайм ми провели добре і не дозволили суперникові майже нічого створити біля своїх воріт, за винятком одного моменту, який вони втілили у гол. У цілому, ми володіли ситуацією, домінували на полі. У другому ж таймі програвали усю боротьбу, у такій ситуації важко здобути перемогу. Не вистачило бійцівських якостей, які хлопцям було необхідно проявити в другому таймі, щоб зберегти результат.

- Який характер ушкодження у Беніто?

- Воно пов'язане зі штучним покриттям. Він відчув біль у коліні, лікарі його оглянули, начебто, нічого серйозного немає. Після приїзду до Києва будемо володіти повною інформацією.

- «Олександрія» вчергове підтвердила статус незручного суперника для «Динамо»?

- Так, везіння було на їхньому боці. Але, повторюся, у другому таймі слід було зіграти надійніше в обороні і підборі. Це частина футболу, коли потрібно битися і боротися за кожен м'яч. А ми після перерви почали програвати верхові єдиноборства, трохи притискалися до своїх воріт, був відсутній контроль м'яча. Але хлопці все одно молодці, дотерпіли, дограли до кінця, мали можливість вирвати перемогу, але не вийшло.

- Увесь матч провів Кузик, в той час, як Вівчаренко залишився у запасі, це рівноцінні виконавці на своїй позиції в обороні?

- Це наслідок і конкуренції, і ротації. У суботу поновлюється першість України для команди U19, і ми хочемо, щоб футболісти мали побільше ігрової практики. Ті виконавці, які були сьогодні не задіяні, завтра зіграють за юнацьку команду.

- У матчі з «Олександрією» ви задіяли усіх атакуючих гравців: Мащенка, Ісаєнка, Сухоручка. Потенціал команди у цьому аспекті ще не повністю розкритий?

- Звісно. У кожного з них величезний потенціал, і вони повинні показувати його в кожному матчі. Сьогодні у Жені Ісаєнко був момент, але в зв'язку з тим, що він був травмований, і після відновлення мало працював в групі – усього близько тижня – ще не повністю увійшов в ігровий ритм, відчув темп і ритм, щоб знову проявляти свою ігрову кмітливість, якою він славиться. Повторюся, були епізоди, коли він повинен був зіграти трохи більш вертко і агресивно. Якраз цього «трохи» і не вистачило. Шкода, що ми досягли лише нічиєї, адже могли вирвати і перемогу. Повторюся, виграючи 2:1 після першого тайму, повинні були зберегти результат. Гра грою, але ще потрібно проявляти свої бійцівські якості, особливо, з такими суперниками, як «Олександрія». Сьогодні гри, як такої, було менше, але наш опонент бився, «кусався» і був більше налаштований на перемогу, ніж ми. А ми все сприймали трохи вальяжно, думали: «тут встигну», «там наздожену». Будемо розмовляти з хлопцями, для них кожна гра має бути, як остання.