Динамо-U-21

друк

Юрій МОРОЗ: «Якби таких ігор у нашому чемпіонаті було більше, гравці швидше б росли»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз підбив підсумки виїзної перемоги своїх підопічних над донецьким «Шахтарем»:

- Важливими є і рахунок, і перемога. Відзначу, що хлопці молодці. У першому таймі зіграли як ми домовлялися. Агресивно зустрічали суперника, весь час змушували його працювати в цейтноті. У другому таймі ми трохи віддали територіальну ініціативу і намагалися грати на контратаках, тобто сьогодні в нашому виконанні було два види ведення гри. І в обох таймах у нас усе спрацювало.

- Чи маєте претензії до гравців, незважаючи на велику перемогу?

- Претензії завжди є: то хлопці щось не так роблять, то говорять, то не так поводяться в роздягальні. Але сьогодні ці претензії у меншій кількості. Хлопці показали характер, досягли важливої ​​перемоги, яка має неабияке турнірне значення. Якби було більше таких ігор у нашому чемпіонаті, наші гравці швидше б росли. «Шахтар» у другому таймі створив нам дуже багато проблем та труднощів. Ми не могли перебудуватися, щоб утекти в контратаку, хоча і забили два м'ячі. Є над чим працювати.

- Як утримати відрив від переслідувачів і мотивувати гравців на подальші ігри?

- Це лише третій тур другого кола. Ще все попереду. З кожним суперником є ​​складнощі. Ми стараємося, граємо, перемагаємо. Футбол - усього лише гра, можна як виграти, так і програти. Результат складно передбачити. Хорошу гру поставити, натренувати можна, але м'яч може не йти у ворота або ще щось. Але хлопці стараються, реалізовують свої моменти навіть із труднощами в обороні. Сьогодні півзахисник Петрусенко грав у центрі захисту. Словом, хлопці стараються, працюють. Дай Бог, щоб такі мінімальні успіхи надихали їх.

- Хто з ваших підопічних може посилити першу команду?

- Ви самі бачили, що такі гравці є, але з ними потрібно працювати. Називати якесь конкретне прізвище означає не назвати когось іншого. Вони всі трудяться і хочуть. Головне, що в них є бажання.

- Як оціните гру Цитаїшвілі.

- Хлопець росте, забиває, працює. Йому потрібен час, вони ще молоді, їм потрібно розуміти як діяти та реагувати на різні ситуації, бути агресивними, сильними і сміливими гравцями. Якщо Цитаїшвілі відповідатиме рівню першої команди – буде там грати.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ