Динамо-U-21

друк

Юрій МОРОЗ: «У першому таймі у нас була перевага над «Шахтарем»

Головний тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз прокоментував нічию з «Шахтарем» (1:1).

- За значної переваги вашої команди було здобуто лише одне очко. Чи розчаровані ви цим фактом або очко на виїзді з таким принциповим суперником - це теж успіх?

- З одного боку, я розчарований. Маючи територіальну перевагу, ми могли втілити її в голи. Ми не поділяємо «Шахтар» чи «Карпати». Для нас усі суперники однакові. Хотілося б, щоб хлопці грали біля воріт суперника агресивніше.

- 1:1 - це закономірний результат?

- Я думаю, що так. «Шахтар» у другому таймі добре комбінував, ми моментами теж. У другому таймі була рівна гра, але в першому у нас була перевага. Але, на жаль, ми її не реалізували.

- Були неоднозначні суддівські рішення. У вас є якесь невдоволення з цього приводу?

- Вони були неоднозначними як в нашу сторону, так і в бік «Шахтаря».

- Кадірі сьогодні вийшов на позиції центрального захисника. Це побажання тренерського штабу першої команди?

- Була розмова з Олексієм Михайличенком. Він просив, щоб Кадірі грав у центрі захисту, але сказав, щоб я дивився по грі й у разі потреби міг перевести його в опорну зону. Йому потрібно набрати фізичні кондиції, яких у нього на сьогоднішній день не вистачає.

- Чи задоволені грою Самбрано і Сідклея?

- Діями Самбрано задоволений. Сідклея теж, але хотілося, щоб він дисциплінованіше грав в обороні. У нього, напевно, у голові весь час звучить бразильська самба. Він більше любить атакувати, але це не завжди потрібно. Було пару моментів, коли з його флангу виникали проблеми. Хотілося б від нього європейської дисципліни на футбольному полі як гравця оборони.

- А що стосується Кадірі?

- Йому потрібно підвищити свою мотивацію для гри. Він повинен відчути те, де він знаходиться. Це майстерний гравець, але майстерність має відійти на другий план, а на перший вийти жага до боротьби і виграшу.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ