Динамо-U-21

друк

Юрій Мороз: «У команді «Дніпро-1» зібрані хороші, самобутні футболісти з характером»

У четвер, 27-го лютого, молодіжна команда «Динамо» проведе черговий матч у першості України на виїзді проти СК «Дніпро-1».

Гра відбудеться в манежі навчально-тренувальної бази «Дніпра-1» у Придніпровську і розпочнеться о 13.00. Як наша команда готувалася до поєдинку, і з яким настроєм вирушить до Дніпра, розповів її наставник Юрій Мороз:

- Ми проаналізували матч із «Ворсклою», який відбувся минулої суботи. Часу на підготовку було не так багато, оскільки тижневий цикл трохи порушився. У хлопців був один вихідний, після чого ми весь час працювали в режимі одноразових тренувань. Завтра на базі проведемо передматчеве заняття і вирушимо до Дніпра.

Що стосується кадрової ситуації, є проблеми зі здоров'ям у Сухоручка, але сподіваємося на його характер, чудеса медицини і клубних лікарів, які, дасть бог, зможуть поставити Данила на ноги. Усі інші гравці живі, здорові і знаходяться в бойовому настрої. Готуємося до поїздки і розраховуємо на позитивний результат.

У першому колі ми обіграли «Дніпро-1» з рахунком 4:0, але цей результат не відображає того, що відбувалося на футбольному полі. У цій команді зібрані хороші, самобутні футболісти з характером. У четвер усе буде по-новому, у них помінялися футболісти, у нас також є зміни в складі. Тож чекаємо на хорошу, бойову гру.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ