Динамо-U-21

друк

Юрій Мороз: «Хлопці з першої команди якісно допомогли нам у домінуванні на футбольному полі»

Старший тренер молодіжної команди київського "Динамо" Юрій Мороз прокоментував перемогу своєї команди над "Маріуполем" у 12-му турі першості U21 (5:1).

- У першому таймі ми домінували й управляли грою, контролювали м'яч і хід поєдинку. А в другій половині був розбаланс. Може, тому що результат після першого тайму був на табло, і хлопці порахували, що гра вже зроблена. Не вистачало контролю й якоїсь агресії. Відповідно, команда суперника моментами мала перевагу у володінні м'ячем.

- Мірча Луческу в першому таймі прийшов особисто подивитися на гру деяких своїх підопічних. Що б ви сказали про їхню гру?

- Хлопці, які не мали ігрової практики, сьогодні її отримали і якісно допомогли нам у домінуванні на футбольному полі.

- Переведення Назара Волошина у вашу команду - це данина його заслугам у U19? У нього чотири асисти за два матчі.

- Це добре, але у нас попереду ще одна гра, і ми взяли хлопців із U19. Це не тільки Волошин, але і Тлумак, Яцик і Опанасенко. Узяли їх, щоб вони у нас були на всяк випадок. Сьогодні вони могли грати, вийти на заміну, але за бажанням першої команди... Ми повинні дограти чемпіонат до кінця.

- Білошевський сьогодні забив ефектним більярдним ударом, хоча це не його функція. Як він знаходить такі моменти?

- Це вже не перший такий його м'яч. Він вривається, б'є. Старається і в нього виходить забивати. Хотілося б, щоб він частіше бив і забивав.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ