Динамо-U-21

друк

Юрій Мороз: «Хочемо, щоб хлопці з перших хвилин контролювали хід поєдинку»

Старший тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз підбив підсумки поєдинку 20-го туру чемпіонату U21, у якому його підопічні перемогли «Дніпро-1» (4:1).

- Чи очікували ви такої непоступливої гри від «Дніпра-1»?

- Ми налаштовували хлопців на цю гру. І якщо в першому таймі ми ще керували процесом на футбольному полі, то другий тайм можна назвати катастрофічним – не контролювали м’яч, погано перебудовувалися… Так, сьогодні ми перемогли, але рахунок не відображає дій на футбольному полі.

- «Динамо» пропустило першим, зрівняло рахунок із пенальті та вийшло вперед, знову реалізувавши 11-метровий. Сьогодні нападники проявили себе на стандартах?

- Так, сьогодні нам допомогли стандарти. До того ж, після пропущеного голу отримали «холодний душ» і побігли вперед. Стали краще перебудовуватися, пресингувати та контролювати м’яч – і забили два голи. Але не можна доводити до того, щоб пропускати першими. Потрібно бути більш впевненими. Цього ми й хочемо від хлопців – щоб вони з перших хвилин контролювали хід поєдинку.

- Беніто виходить на заміну в другому матчі поспіль. Коли він буде готовий грати всі 90 хвилин?

- Беніто ще потрібен час. Ми випускаємо його на 20-30 хвилин, щоб він не отримав травму та набув готовності.

- Після третього м’яча «Динамо», який забив Ярослав Надольський, ви почали активніше робити заміни. У матчі вже все було зрозуміло?

- Хотілося зробити заміни раніше, але вирішили не ламати гру. У нас буде ротація до наступного матчу. Зараз складний графік, граємо через три дні на четвертий. Тому нам потрібно, щоб хлопці на наступну гру були більш свіжими. А третій гол нас трохи заспокоїв, ми випустили футболістів, які добре ввійшли в гру та довели її до переможного кінця.

- На вашу думку, Даниїл Сухоручко вже відновився після ушкодження?

- Думаю, так. У тому числі про це свідчить гол, який він сьогодні забив. Але хотілося б від нього більше гостроти, різкості, напористості у воротах суперника. Він має сам зрозуміти, що ще є моменти, які від нього вимагаються, як від гравця атаки.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ