Динамо-U-21

друк

Юрій МОРОЗ: «Були проблеми в контролі м'яча, але загалом грою залишився задоволений»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз підбив підсумки виїзної перемоги своїх підопічних над полтавською «Ворсклою» з рахунком 3:1:

- Сьогодні за складом у нас була своєрідна «Dream team», оскільки були присутні футболісти першої команди. Та й по самій грі вони підтвердили свій рівень. Старалися, виконували все, про що ми домовлялися. І досягли позитивного результату.

- Заміна Піваріча в першому таймі була вимушеною? Що з ним трапилося?

- Він отримав мікротравму - спазм задньої поверхні стегна. Він відчув біль і сам попросив заміну, що ми швидко і зробили, щоб не посилювати проблему. Загалом заміни не зруйнували те, що ми планували - хлопці грали з завзяттям і бажанням. Вони старалися, бігли вперед, грали агресивно, змушували команду суперника постійно працювати в цейтноті. Були проблеми в контролі м'яча, багато втрат. У нас є група зовсім молодих гравців і група досвідчених виконавців, сьогодні ж вийшов сплав. І я залишився задоволений всією грою.

- Коли, на ваш погляд, Карлос Самбрано буде готовий для першої команди?

- Сьогодні він проявив себе і був хорошим: і вгорі все виграв, і підбори внизу, і гру читав, словом, допоміг нам в обороні. Але ваше запитання варто адресувати тренеру першої команди Олексію Михайличенку. Карлос тренується з основним складом, тому і рішення приймати їм. У сьогоднішній грі за дубль претензій до нього немає.

- Після травми відновився Попов... Наскільки він може скласти конкуренцію в першій команді?

- Так, Денис дійсно може скласти конкуренцію. Але зараз є питання щодо його функціонального стану. Йому трохи не вистачає ігрового тонусу, витривалості, швидкості та реакції на зміни на футбольному полі. Думаю, ще пару ігор - і він буде готовий.

- Ви наполягали на тому, щоб штрафний удар, з якого був забитий перший м'яч, бив саме Бражко. Знали, що це його коронний удар?

- Не можу назвати його коронним, але після цього гола, напевно, він таким і є. Можу тільки сказати, що на тренуваннях він постійно так б'є, влучає і забиває, у нього за силою дуже хороший удар. Чому б молодому гравцю не починати брати ініціативу у свої руки і не ставати дорослим футболістом? Нехай звикає.

- Протягом гри ви вимагали високого пресингу від підопічних, щоб не дозволяти «Ворсклі» виходити з оборони в атаку. З цим не все виходило?

- Так, не все. Були моменти, коли ми не змушували суперника грати так, як ми хочемо, тобто, не повертали відбір м'яча в ту сторону, у яку нам було вигідно. Сухоручко, Шапаренко, Надольский трохи не встигали. Є моменти, над якими будемо працювати, але в основному мені все сподобалося. Головне, щоб хлопці розуміли, що від них хочуть.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ