Динамо-U-21

друк

Владислав Кучерук: «Головне завдання у новому році - заграти в першій команді»

Воротар молодіжної команди «Динамо» Владислав Кучерук, який активно залучається до тренувального процесу з першою командою, в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» підбив підсумки року і поділився цілями на новий рік.

- Яким для тебе був цей рік?

- Напевно, як і для інших, важким як у моральному плані, так і у фізичному. Багато чого було і хорошого, і поганого, були і підйоми, і падіння. Багато чому навчився за цей час. Загалом рік був непоганим.

- Що вдалося реалізувати у 2019 році?

- Стати чемпіонами світу. Це завдання було поставлено ще давно, і 2019 року його реалізували. Так само і з «Динамо» - тренуватися з першою командою. Рік видався плідним. Буду далі працювати, щоб досягати поставлених цілей.

- Ти тренуєшся з першою командою, відчуваєш, що отримаєш шанс дебютувати за основу в другій половині сезону?

- Потрібно доводити на тренуваннях усе. Тренери все бачать, і від них залежить головне рішення. Мені потрібно багато працювати.

- У молодіжній першості ви ділите другу позицію з «Шахтарем». Які висновки зробили з огляду на першу частину сезону? За рахунок чого будете здобувати чемпіонство?

- Не будемо відходити від своїх принципів, будемо старатися, готуватися. Буде дуже важко, але ми повинні все зробити, щоб виграти чемпіонат України.

- Як проведеш відпустку і Новий рік?

- Новий рік проведу в компанії друзів у горах. І ніхто не відміняв підготовку до зборів. Зараз за планом відпочинок, а трохи пізніше почну займатися.

- Які завдання перед собою ставиш у новому році?

- Багато цілей, завдань, і великий обсяг роботи попереду. Головне завдання в новому році - заграти в першій команді.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ