Динамо-U-21

друк

Сергій ШМАТОВАЛЕНКО: "Увесь час нагадуємо хлопцям, що в захисті потрібно грати надійно"

Асистент старшого тренера молодіжної команди "Динамо" Сергій Шматоваленко прокоментував перемогу своїх підопічних над однолітками з ФК "Львів" у матчі 13-го туру чемпіонату U-21 (3:2).

- Сергію Сергійовичу, після минулої гри з "Карпатами" (4:3) Юрій Мороз залишився незадоволений діями захисту команди. Сьогодні кияни знову пропустили два м'ячі...

- Так, нас радує, що ми багато забиваємо, але водночас багато пропускаємо. Є проблеми в обороні, і ми намагаємося їх вирішити з кожною грою. Увесь час нагадую хлопцям, що в захисті потрібно грати надійно, але, на жаль, поки у нас це не виходить.

- Кінець матчу вийшов незвичним у зв'язку з використанням VAR. Ви зрозуміли, що відбулося?

- Очевидно, воротар зрушив із місця завчасно. Арбітри після перегляду VAR вирішили, що потрібно перебити пенальті.

- Ви позитивно оцінюєте використання цієї технології?

- Принаймні, це один із варіантів чесної гри.

- Досі Ісаєнко був надійним пенальтистом, але сьогодні не забив. Чи передасте ви Янакову право виконувати 11-метрові?

- У кожного гравця бувають моменти, коли він не реалізовує 11-метровий удар. Подібне може статися з кожним. Це не означає, що Янаков тепер стане штатним пенальтистом. Ми вирішили, що хто відчуває готовність пробити, той і береться за виконання пенальті.

- Ви відчували, що "Динамо" все-таки зуміє вирвати три очки?

- Звичайно, кожний тренер вірить у те, що його команда переможе. Тому ми до кінця сподівалися на успіх.

- Наступну гру "Динамо" проведе з "Шахтарем", це буде поєдинок за лідерство у турнірній таблиці. Команда готова поборотися за три очки з "гірниками"?

- Звісно, це багаторічне дербі, і ми будемо серйозно готуватися до гри з "Шахтарем". Команда повинна провести її у всеозброєнні.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ