Динамо-U-21

друк

Микита КРАВЧЕНКО: «У вилученнях є і наша провина»

Захисник молодіжної команди «Динамо» Микита Кравченко поділився враженнями від домашнього поєдинку з «Олександрією», у якому його команда отримала два вилучення та поступилася із рахунком 1:3:

- Гра  була дуже важкою, адже ми залишилися удев’ятьох з не зрозумілих причин. Суддя вирішив, що потрібно за хвилину вилучити двох гравців. До вилучення ми контролювали гру. Ми пропустили першими, у тому моменті є і моя провина, оскільки не звузився. Добре, що одразу відігралися, цей гол додав нам сил. А потім почали атакувати, але у другому таймі з незрозумілої подачі нам забили, і слідом йдуть два вилучення. Звичайно, суддю не можна звинувачувати у всьому, є і наша провина, що ми дали йому привід вилучити наших гравців. Але я все одно вважаю, що так робити не можна.

- Що сталося у моментах із вилученням Андрієвського і Кузика?

- Момент з Андрієвським не бачив, саме відвернувся тоді. А Кузик просто прокинув м'яч, не знаю, чи фолили на ньому, але він не кричав і не махав руками, щоб дали штрафний. Тобто, Денис впав, встав і арбітр просто дав йому другу жовту. Повторюся: я повністю не можу звинувачувати суддю, ми і самі винні. Але дуже прикро, коли таке суддівство.

- А є ще якісь приклади несправедливості у діях арбітра у сьогоднішньому матчі?

- Знову ж таки, значить, ми йому дозволили це зробити, значить, дали привід сумніватися. Вина все одно на нас. Я не хочу у це втручатися. Судить - нехай судить, а як він це робить, нехай розбирають у комітеті. Наша справа вигравати, чого ми сьогодні не зробили.

- «Динамо» навіть в меншості намагалося відігратися, а не грало так, щоб не пропустити ще?

- Хлопці молодці - не опустили руки. Ми старалися, билися і навіть в меншості перегравали «Олександрію», створювали моменти. У кінці побігли в контратаку, але сили нас вже залишили, тому отримали третій м'яч. До вилучення ми показували не найкращу гру, але коли ми грали вдев'ятьох, то була команда.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ