Динамо-U-21

друк

Микита КРАВЧЕНКО: «Неможна недбало ставитися до очкового запасу»

Захисник «Динамо» U-21 Микита Кравченко на матч із «Шахтарем» вивів свою команду з капітанською пов’язкою. Після гри він поділився враженнями від матчу:

- Дуже приємно перемагати в такому матчі, тим паче в статусі капітана. Це моя перша гра в стартовому складі з капітанською пов’язкою, це пов’язано з тим, що Алібеков пропускав матч через пошкодження. Вдячний тренеру за довіру. Удвічі приємно, що ми обіграли принципового суперника. Звісно, приємно, що забили три, але будь-яка перемога над «Шахтарем» - це завжди дуже добре.

Нам потрібно було діяти по грі. Якщо в них стрибав м'яч, незручно знаходився вгорі чи суперники були розвернуті спиною, то нам відразу потрібно було йти у пресинг, відбирати м’яч, а решта – по ситуації. За рахунку 1:0 були гойдалки. А коли забили другий м'яч, стало набагато легше грати. Після матчу тренер усіх привітав, він сам задоволений, але відразу ж зазначив, що через тиждень буде гра з «Маріуполем», і на неї потрібно починати налаштовуватися вже зараз.

12 очок відриву від «Шахтаря»? Звісно, ми ще не чемпіони. Попереду ще багато ігор, не можна недбало ставитися до такого очкового запасу. Тим паче, що на другому місці йде «Олександрія», яка відстає від нас лише на три очки. На будь-якого суперника  - і «Шахтар», і «Олександрію», і «Маріуполь» - потрібно налаштовуватися, виходити і перемагати.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ