Динамо-U-21

друк

Лікар «Динамо» U21 – про хід реабілітації Шулянського та Боля

Лікар молодіжної команди «Динамо» Петро Марчук розповів про те, на якому етапі відновлення перебувають захисник Антон Боль і півзахисник Артем Шулянський.

Нагадаємо, обидва футболісти мали травми передньої хрестоподібної зв’язки. Шулянський у грудні був прооперований у київській Клініці сучасної ортопедії Руслана Сергієнка, а Боль у січні переніс оперативне втручання в Барселоні, у клініці доктора Рамона.

За словами Петра Марчука, відновлення гравців під пильним наглядом лікарів і фізіотерапевтів іде за планом, однак їхнього повного одужання доведеться зачекати ще близько чотирьох місяців. Очікується, що Боль і Шулянський зможуть поступово повертатися до тренувань наприкінці поточного сезону.

А Володимир Бражко, який через ушкодження пропустив зимові збори та перші офіційні матчі після відновлення сезону, обійшовся без хірургічних втручань. Сьогодні хавбек уже повернувся на поле та взяв участь у результативній перемозі «Динамо» над «Минаєм» у молодіжній першості, вийшовши на заміну у другому таймі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ