• 29 квіт 2020
  • 16:27

Крістіан Біловар: «Онлайн-тренування допомагають підтримувати бойовий дух на карантині»

Захисник «Динамо» U19/U21 Крістіан Біловар в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про те, як проводить час в період карантину, пов'язаного з COVID-19.

- Зранку у нас тренування в режимі онлайн у програмі Zoom з тренером із фізпідготовки. Працюємо орієнтовно годину. Також намагаюся поліпшити навички англійської мови. Спокійно розмовляю нею, але хочеться ще краще, близько до ідеалу. Граю в «Counter-Strike» на комп'ютері, намагаюся правильно харчуватися, тому що ми не бігаємо, немає таких навантажень, як на тренуваннях на полі. Увечері також виходжу займатися на турніку.

- Чи подобається тобі займатися в онлайн-режимі?

- Звичайно, так веселіше, хлопців бачу. Ми заходимо у відеоконференцію за 10 хвилин до початку тренування, щоб поспілкуватися. Є навантаження, але не таке, як у загальній групі на базі, ми там більше бігаємо, працюємо з м'ячами.

- Як підтримувати бойовий дух в нинішніх умовах, коли немає ігор, спільних тренувань?

- Онлайн-тренування дуже допомагають підтримувати бойовий дух. Коли один займаєшся, ще важче, а так, прокидаєшся і розумієш, що поспілкуєшся з тренером, з командою. Тобі все покажуть.

 - З чого зараз складається твій раціон харчування?

- З початку карантина вранці їм вівсянку на молоці з часточками банана, в обід курку з гречкою і салатом, іноді можу дозволити собі пельмені, піцу замовити. Так як кожен день їсти одне і теж приїдається. Улюблена страва? Подобається ростбіф і різотто з трюфелем.

- Сам готуєш?

- Якщо чесно, то ні. Це не моє. Але на карантині навчився варити пельмені. Швидко навчився, мама показала. Якщо мама кудись їде, знаю, що пельмені зможу собі приготувати.

- За ким найбільше з команди скучив?

- За Денисом Поповим і Георгієм Цитаїшвілі. З ними іноді бачуся, але це не та атмосфера - у масках, на відстані. Постояли, поспілкувалися. Буває, я до Дениса в гості приходжу і він до мене. Але теж, приходимо один до одного, відразу антисептиком обробляємо руки і сидимо в масках.