Динамо-U-21

друк

Костянтин Вівчаренко: «Готові грати два рази на тиждень»

Захисник «Динамо» U19/U21 Костянтин Вівчаренко в коментарі офіційному сайту «біло-синіх» розповів про те, як проводить час під час карантину, пов'язаного з COVID-19:

- Перебуваю вдома на самоізоляції із сім'єю. Намагаємося менше кудись виходити, а якщо і виходжу, то тільки на пробіжку уздовж набережної, з м'ячем виконую вправи. Дивимося вечорами з мамою фільми і серіали, які не дивилися раніше, граюся із сестрою, балуємося, сміємося. У цьому є плюс - більше часу на сім'ю. Навіть у період відпустки стільки часу із сім'єю не проводиш, як зараз. Шукаю позитив навіть у такій ситуації. Наберемося ще більше сил перед іграми. Підійдемо з іще більшим ентузіазмом і енергією до продовження чемпіонату.

Займаюся вдома з тренером у режимі онлайн. Крім обов'язкових тренувань, займаюся додатково. Виконую вправи і йому скидаю відео, щоб він бачив, як я працюю. Також у понеділок, середу та п'ятницю запрошуємо додому масажиста. Масаж допомагає швидко відновитися після фізичних навантажень.

Обов'язково дотримуюся правильного харчування - один із найважливіших факторів у підтримці спортивної форми. Якщо набираєш вагу, то її дуже важко зігнати. А це додаткове навантаження на твій організм. На сніданок зазвичай їм омлет, яєчню або кашу, в обід намагаюся їсти м'ясо, гарнір плюс салат, а на вечерю морепродукти і трохи салату. Солодке їм, але в міру. Наприклад, кекси, які приготувала мама (сміється). Усього потроху можна.

Без маски і документів із дому не виходжу. З партнерами по команді, звичайно, спілкуюся, телефонуємо один одному. Тренери цікавляться нашими справами, здоров'ям, настроєм. Як зберігати бойовий дух у таких умовах? Працювати над собою, проводити час із сім'єю. Батьки мотивують мене, підбадьорюють. Багато що залежить від твого оточення.

Хочеться вже працювати разом із командою. Готові грати двічі на тиждень. Головне, щоб відновився чемпіонат, усі були здорові й усе було добре.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ