Динамо-U-21

друк

КМ. «Динамо» (U21) - «Валмієра» - 4:1. Звіт про матч

Підопічні Юрія Мороза продовжують програму контрольних матчів на турецькому зборі.

У першому спарингу молодіжна команда “Динамо” протистояла бразильському “Греміо Новорізонтіно” та поступилася з рахунком 0:3.

Сьогодні суперником “Динамо” U21 стала латвійська “Валмієра”, яка грала змішаним складом - були задіяні як футболісти молодіжної, так і першої команди, яка зайняла четверте місце за підсумками минулого сезону чемпіонату Латвії. Зазначимо, що на початку року контракт із “Валмієрою” підписав екс-захисник “Динамо” Віталійс Ягодінскіс, який був присутній на матчі, але участі в ньому не брав.

У першому таймі обидві команди діяли в атаці досить гостро, і така динаміка гри знайшла відображення на табло. Спершу суперники розвідували шлях до володінь один одного, і Сухоручко міг виходити на ворота “Валмієри”, а Рязанцев із лінії штрафного пробивав у дальній від себе кут - неточно. Також був момент із падінням Мартіна у штрафній латвійців, однак турецький арбітр не розцінив цей епізод як фол.

Рахунок вдалося відкрити на 29-й хвилині завдяки ефектному удару Опанасенка, який із правого флангу направив м’яч за спину голкіперу суперників. А на 37-й хвилині другий гол динамівців забив Рязанцев, швидко зорієнтувавшись у штрафному “Вальмієри” та перекинувши воротаря.

“Валмієра”, яка протягом тайму також мала кілька гострих моментів, одразу ж скоротила відставання, провівши результативну контратаку. Нападник Крістерс Лусіньш використав вихід на ворота Кучерука та пробив у ближній кут.

Наприкінці першої половини зустрічі Кузик міг збільшувати перевагу “Динамо”, ледь не перекинувши воротаря, але Салоха встиг витягнути м’яч із-під поперечини.

У перерві Юрій Мороз традиційно змінив половину складу команди, випустивши Малиша, Маленкова, Попова, Мащенка й Ісадченка замість Кучерука, Опанасенка, Сухоручка, Рязанцева та гравця на перегляді відповідно. Одна заміна була здійснена і в першому таймі: на 35-й хвилині замість Ісадченка вийшов Єфименко.

Початок другого тайму пройшов більшою мірою за рівної боротьбі в середині поля, але на 57-й хвилині спробу поцілити у дев’ятку воріт суперників мав Мартін, якому в цьому моменті не вистачило влучності.

Згодом у “Динамо” пройшло ще кілька атак лівим флангом, і на 66-й хвилині націленість динамівців на ворота реалізувалась у третій гол: Єфименко відправив м’яч у сітку з гострого кута після подачі кутового.

Через кілька хвилин на протилежному кінці поля у схожому моменті після навісу з кутового пробивав уже гравець “Валмієри” - сфера пройшла над поперечиною. 

А на останні двадцять хвилин матчу на поле вийшли Глушач і Беніто. Спочатку свій момент мав Глушач, який небезпечно пробивав головою після подачі зліва - воротар зреагував. А ось новачок “Динамо” невдовзі забив свій дебютний гол у київському клубі. Гравці киян пресингували голкіпера, що призвело до його помилки та втрати м’яча, після чого сферу підхопив Беніто та перекинув воротаря - 4:1!

Наприкінці поєдинку саме Беніто був найпомітнішим у складі “Динамо”, намагаючись розвивати атаки правим флангом, однак вінгеру, який лише два дні тому приєднався до команди, ще не вистачало зіграності з партнерами.

Свій заключний спаринг на турецькому зборі підопічні Юрія Мороза проведуть 15 лютого, суперником динамівської команди стане румунська “Університатя”.

Контрольний матч

10.02.2020. Белек, Туреччина

“Динамо” (U21) - “Валмієра” - 4:1

“Динамо” U21: Кучерук (К) - Опанасенко, Гук, Бомащук, Кузик - гравець на перегляді, Урсулов, Мартін, Рязанов, Ісадченко - Сухоручко

На заміни виходили: Малиш, Єфименко, Маленков, К. Попов, Мащенко, Глушач, Беніто

“Валмієра” (стартовий склад): Салоха, Назаровс, Ергліс (К), Карклінс, Зенгіс, Самойловс, Берзінс, Мікельсонс, Яунземс, Скапенко, Лусіньш

Голи: Опанасенко (29), Рязанцев (37), Єфименко (66), Беніто (75) - Лусіньш (39) 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ