• 04 трав 2020
  • 12:50

Владислав Ванат: «Карантин не дозволив мені повернутися до загальної групи після травми»

Нападник молодіжних команд «Динамо» Владислав Ванат розповів офіційному клубному сайту про те, як проводить час на карантині.

- Хочеться вже якомога скоріше почати грати у футбол. Пауза затягнулася, уже майже два місяці не граємо й повноцінно не тренуємося, тому дуже скучили всі.

- Як проходить твій день на карантині?

- Щодня зранку в нас онлайн-тренування, яке триває хвилин 45 і в якому бере участь уся команда. Потім, упродовж дня, катаюся на велосипеді чи йду з друзями грати у теніс-бол – звичайно ж, дотримуючись усіх норм безпеки.

- Які основні вправи виконуєте під час онлайн-тренування?

- Переважно це динамічні присідання, віджимання в русі. Загалом, багато різних вправ, які тренер із фізпідготовки чергує, щоб урізноманітнити заняття.

- Футболісти основної команди щодня повідомляють про свій стан лікарям. У вас так само?

- Так. Щодня до 11-ї ранку маємо відписатися в групі, яку було створено у Viber, про свою температуру, щоб усе було під контролем лікарів.

- На зборах на початку лютого ти отримав травму гомілкостопа. Зараз уже все гаразд?

- Так, уже нічого не турбує. Можна сказати, карантин не дозволив мені повернутися до загальної групи після травми – саме наступного дня після його оголошення я мав уже повноцінно тренуватися. Але всі роз’їхалися по домівках, і довелося продовжувати займатися індивідуально.

- Як вважаєш, чи багато часу знадобиться, щоб набрати форму перед поновленням сезону?

- Гадаю, тижнів зо два, як мінімум, потрібно буде для підготовки. І це ми не наберемо оптимальних кондицій, а відсотків на 70. Але в будь-якому разі хочеться вже грати у футбол.