Динамо-U-21

друк

Денис ПОПОВ: «Пенальті в наші ворота - моя вина»

Захисник «Динамо» Денис Попов зіграв свій перший матч після травми, а після закінчення гри прокоментував події на полі і свій стан:

- Зараз у мене непростий період - поки не можу увійти у свої звичні кондиції. Ось знову на останніх хвилинах відчув дискомфорт у м'язі. Повернемося до Києва - подивимося, що там. Піварич теж відчув м'яз. Начебто готуємося до матчу, усе робимо правильно, а з м'язами все одно проблеми.

Мені було зручно грати з Карлосом Самбрано - він хороший футболіст. Підказували один одному, допомагали, головне, що було взаєморозуміння.

Що стосується безпосередньо гри, вийшов непоганий матч, нам дали багато гравців із першої команди, та й суперник чинив нам хороший опір, словом, була цікава гра. Спочатку в атаці чогось не вистачало, можливо, розуміння і зіграності. А потім молодий Бражко взяв на себе ініціативу і проявив себе, забивши м'яч - молодець. Жартували, що це домашня заготовка (посміхається).

Те, що перемога за нами, стало зрозуміло тільки після фінального свистка, тоді ж спала і напруга. Ми завжди граємо до кінця. Пенальті в наші ворота? Це повністю моя вина, яку я беру на себе. Вийшла курйозна ситуація: якраз сонце засліпило мені очі, сам не зрозумів, де м'яч, не побачив, що партнери можуть підстрахувати, а вони не підказали, щоб я не чіпав суперника. Загалом, сам винен.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ