Динамо-U-21

друк

Денис КУЗИК: «У моменті з моїм вилученням симуляції не було»

Захисник молодіжної команди «Динамо» Денис Кузик, який був вилучений у домашньому матчі проти «Олександрії», прокоментував поєдинок:

- Грали добре, недооцінки суперника не було. Піддався емоціям і зробив те, що не потрібно було робити. Що стосується другої жовтої картки, я прокидав м'яч, а суперник в підкаті мене зачепив і збив. Суддя вирішив, що це симуляція, не знаю, чому. Жовтої картки там не було. В цілому, потрібно робити висновки і рухатися далі. Чи можна сказати, що в цьому моменті була упередженість з боку суддівської бригади? Думаю так. В одному моменті у них була гра рукою у штрафному майданчику, але арбітр пенальті не поставив. Ще фоли деякі були необов'язковими.

Що стосується епізоду з вилученням Андрієвського, гравець «Олександрії» не віддавав м'яч. Потім вони почали штовхатися, але далі я вже не бачив моменту. Краще з'ясовувати стосунки за полем, ніж на ньому, щоб потім таких наслідків не було.

У будь-якому випадку, ми сильніші за цю команду, і повинні були перемагати навіть у меншості. Тепер потрібно не допускати помилок і вигравати в кожному матчі. І тоді усе буде добре.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ