Динамо-U-21

друк

Артем Шулянський: «Неможливо сидіти вдома 3-4 місяці, нічого не роблячи!»

Півзахисник "Динамо" Артем Шулянський розповів офіційному клубному сайту про свій нинішній режим тренувань і очікування початку передсезонної підготовки з молодіжною командою.

- Розкажи, у якому форматі підтримуєш форму в останні тижні, після ослаблення карантину?

- Ми щодня їздимо з хлопцями на базу, займаємося з тренером із фізпідготовки Олександром Процюком. Це індивідуальні тренування, гравці приїжджають на них за бажанням. Проводжу на базі щодня приблизно годину-півтори. Окрім того, з Колею Ярошем ми двічі на тиждень після тренування в Кончі-Заспі їдемо до нашого старого тренера на ще одне заняття. Хоч так тренуємося, тому що неможливо сидіти вдома 3-4 місяці, нічого не роблячи!

- Останні три місяці вільного часу було напевно більше, ніж зазвичай. Приділяв увагу роботі над слабкими місцями, поліпшенню окремих компонентів у своїй грі?

- Для початку приводжу себе до ладу після карантину (усміхається). Що стосується ваги, то у мене навіть кілограмчик недобору, а ось у фізичному плані важко після такої довгої паузи. Відпрацьовую довгі передачі неробочою ногою, приділяю увагу техніці та швидкості.

- Старт передсезонної підготовки в динамівських командах U19 і U21 попередньо планувався на липень. Уже з'явилася конкретика щодо цього?

- Наскільки я знаю, команда U19 уже зібралася на базі "Динамо" на Нивках, а дубль збирають у середині липня. Оскільки за віком я вже не можу грати за юнацьку команду, буду починати підготовку з молодіжною.

- Як ставишся до рішення клубів завершити першості U19 і U21 достроково, тоді як Прем'єр-ліга продовжує сезон? Тим паче у динамівських команд були шанси завоювати чемпіонство...

- Звичайно, дуже шкода, що молодіжний і юнацький чемпіонати закінчили достроково, адже ми проводили хороші сезони як за U19, так і за U21. Хотілося б подивитися, хто був сильнішим за підсумками сезону!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ