Динамо-U-21

Максим КАЗАКОВ: «Могли ще забивати, просто не пощастило»

Капітан «Динамо» U-21 Максим Казаков прокоментував виїзну перемогу над «Олександрією» з рахунком 0:1.

Дивіться матч U-21 «Олександрія» - «Динамо» на клубному каналі в YouTube

У суботу, 9 грудня, відбудеться заключний матч для «Динамо» U-21 перед зимовою перервою.

U-21. «Олександрія» - «Динамо». Анонс матчу

У суботу, 9 грудня, відбудеться матч 19-го туру Чемпіонату України U-21, у якому «Олександрія» із однойменного міста прийматиме київське «Динамо».

Юрій МОРОЗ: «Намагалися грати агресивно, був ефективний центр поля»

Наставник «Динамо» U-21 прокоментував перемогу своїх підопічних у домашньому матчі проти «Маріуполя» (4:0):

Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Маріуполь» - 4:0 (+ ФОТО, ВІДЕО)

2-го грудня відбувся матч 18-го туру Чемпіонату U-21 між київським «Динамо» та «Маріуполем» із однойменного міста.

Трансляція матчу U-21 «Динамо» - «Маріуполь» – на клубному каналі у YouTube

У суботу, 2 грудня, відбудеться матч 18-го туру чемпіонату U-21 між київським «Динамо» та «Маріуполем».

U-21. «Динамо» - «Маріуполь». Анонс матчу

У суботу, 2 грудня, відбудеться матч 18-го туру чемпіонату U-21, в якому «Динамо» прийме «Маріуполь».

Чемпіонат U-21. «Динамо» розгромило «Сталь» (+ФОТО, ВІДЕО)

25 листопада на стадіоні «Ювілейний» у Бучі відбувся матч 17-го туру Чемпіонату U-21 між «Сталлю» із Кам'янського та київським «Динамо». Гра закінчилася розгромною перемогою киян із рахунком 0:5, усі м'ячі були забиті в першому таймі.

Трансляція матчу U-21 «Сталь» - «Динамо» – на клубному каналі у YouTube

У суботу, 25 листопада, відбудеться матч 17-го туру чемпіонату U-21 між київським «Динамо» та «Сталлю» з Кам’янського.

U-21. «Сталь» - «Динамо». Анонс матчу

У суботу, 25 листопада, відбудеться матч 17-го туру Чемпіонату U-21, у якому «Сталь» із Кам’янського прийматиме київське «Динамо».