УПЛ та Кубок України

друк

Сергій МІЗІН: «Ми зробили все від нас залежне, аби провести матч»

Колишній динамівець Сергій Мізін, який зараз обіймає посаду спортивного директора «Нафтовик-Укрнафти», дав коментар стосовно скасованого матчу 1/4 фіналу розіграшу Кубку України.

- Наскільки обґрунтованим є рішення про скасування матчу? Як ви сприйняли цю новину?

- З нашого боку було зроблено все можливе. Ми старалися та вірили, що гра відбудеться. Багато зусиль доклали заради цього – як у організаційному плані, так і заради телевізійної трансляції. Були всі передумови для того, аби гра відбулася, але через погодні умови довелося її відмінити.

- Чи великий ажіотаж був у місті у зв'язку з приїздом «Динамо»?

- Відразу після того, як стало відомо, з ким ми будемо грати, був великий ажіотаж. Усі квитки були розкуплені дуже швидко, люди готувалися побачити учасника Ліги чемпіонів.

- Стан газону дійсно не дозволяв грати на ньому? Які критерії, окрім погодних умов, бралися до уваги при скасуванні матчу?

- Зрозумійте, якщо є мороз – поле в будь-якому разі буде замерзлим. У Полтаві поклали плівку на газон – і що, це допомогло провести матч із «Шахтарем»? У нас немає підігріву поля, й узимку завжди будуть подібні проблеми.

- Можливо, щоб не було подібних форс-мажорів, потрібно продумувати все заздалегідь у регламенті?

- Це не наші проблеми, цим мають займатися ФФУ та Прем'єр-ліга. Ми зробили все, що від нас залежить, аби гра відбулася. Дуже багато працівників вийшли сьогодні з самого ранку та чистили сніг. Ми хотіли, щоб гра відбулася. Але так сталося, що з морозом ми не в силах боротися.

- Хто має компенсувати клубу витрати на проведення матчу?

- Це знову ж таки мають вирішувати ФФУ, Прем'єр-ліга. Ці питання в їхній компетенції. Вони складають календар, думають, коли проводити матчі. У нас не Іспанія чи Італія, де навіть зараз +18, і подібна низька температура була прогнозованою.

- Для вас, як колишнього динамівця, наскільки принципово було провести матч із «Динамо» на найвищому рівні?

- Звичайно, ті часи я згадую з великою теплотою. Я зараз працюю в іншому клубі, але завжди приємно побачити старих друзів.

*фото А. Куцан

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017