УПЛ та Кубок України

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Нехай ті, хто складає календар, вийдуть на таке поле та подивляться, як на ньому можна грати у футбол»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував гру своїх підопічних у виїзному поєдинку з «Олександрією» (0:0), яким завершувався 2017-й футбольний рік.

- Сьогодні на полі я бачив, як одна команда хотіла перемогти, а інша вийшла відбиватися. Жодних претензій до своїх хлопців не маю. Так, ми не реалізували ті моменти, які в нас були, але це вже не змінити.

У той же час хочеться акцентувати увагу на двох моментах. По-перше, нехай ті люди, які складають календар, вийдуть на таке поле та подивляться, як на ньому можна грати у футбол. Відбиватися та руйнувати – проблем немає, а от створювати важко. Ми створювали, бігли в атаку, мали шанси…

По-друге, хочеться сказати про суддівство. Можливо, арбітр ще не зняв корону після того, як його визнали найкращим арбітром України. Нехай він подивиться ті моменти, які були в сьогоднішній грі, а також нехай подивляться їх ті, хто відповідає за суддівство. Якщо це найкращий арбітр країни, тоді я не знаю, в якому напрямку ми рухаємося. Тому наші арбітри не судять у Європі, не беруть участь у міжнародних турнірах, таких як чемпіонат Європи чи світу.

А хлопцям можу лише подякувати за сьогоднішній матч. Грати через два дні на третій на такому полі… Тим паче, вони саме грали у футбол – не били просто м’яча вперед, а комбінували, шукали шанс. Але результат ми вже не змінимо. Тому хлопцям дякую, а всім іншим бажаю добре подумати, як складати календар та судити.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ