УПЛ та Кубок України

Ярослав Козик – арбітр матчу між «Динамо» та «Шахтарем»

Комітет арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) призначив для роботи на центральному матчі 3-го туру чемпіонату вітчизняної Прем’єр-ліги суддівську бригаду на чолі з 38-річним Ярославом Козиком із Мукачева (Закарпатська область).

УПЛ. 31 тур. «Динамо» - ФК «Львів». Анонс матчу

У неділю, 26 травня, «біло-сині» на полі НСК «Олімпійський» прийматимуть ФК «Львів».

Артем ШАБАНОВ: «Хочу вибачитися перед уболівальниками за нічию»

Захисник «Динамо» Артем Шабанов у матчі з «Зорею» вийшов на поле ще в першому таймі замість травмованого Тамаша Кадара.

Олександр АНДРІЄВСЬКИЙ: «Навіть сам Сілас сказав, що порушення правил не було»

Півзахисник «Динамо» Олександр Андрієвський прокоментував домашній матч із «Зорею» і штрафний удар, після якого луганці зрівняли рахунок:

Микита БУРДА: «Моє вилучення було справедливим, я помилився»

Захисник «Динамо» Микита Бурда у матчі з ФК «Львів» був вилучений з поля у першому таймі. Після гри він розповів, що сталося у тому епізоді та прокоментував поєдинок:

Олександр АНДРІЄВСЬКИЙ: «На тренуваннях відпрацьовуємо оборонні дії у меншості»

Півзахисник «Динамо» Олександр Андрієвський поділився враженннями від перемоги своєї команди у виїзному матчі проти ФК «Львів»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Що б там за нас не вирішили нагорі, ми будемо битися до кінця»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу чемпіонату України ФК «Львів» - «Динамо» (0:1):

УПЛ. ФК «Львів» - «Динамо»: останні новини перед грою

Сьогодні, 28-го квітня, у свято Великодня у Львові відбудеться поєдинок 26-го туру чемпіонату України між ФК «Львів» та київським «Динамо».

Денис ГАРМАШ: «Мій удар не був настільки сильним, щоб завдати травми Мораесу»

У чвертьфінальному матчі Кубка України «Динамо» - «Шахтар», який відбувся 7-го квітня, півзахисник нашої команди Денис Гармаш був вилучений з поля за агресивну поведінку після зупинки гри.

Кубок України. 1/4 фіналу. «Шахтар» - «Динамо» - 1:1 (4:3 по пенальті). Звіт

«Динамо» в серії пенальті поступилося місцем у півфіналі Кубка України «Шахтарю».