УПЛ та Кубок України

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Голи Бєсєдіна додадуть йому впевненості»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після виїзної перемоги над рівненським «Вересом» 4:1:

- Якщо в першому таймі нам не вистачало швидкості, багато грали через середину, не розтягували команду суперника, то в перерві зробили акцент на те, щоб більше грати через фланги. Перша ж флангова атака пройшла, ми забили м'яч. Не обійшлося без помилок в обороні, але в кожній грі є як помилки, так і хороші моменти. Але загострити увагу я б хотів на іншому. За регламентом перед грою належить поливати поле. Якість газону абсолютно не відповідала нормам. Полив необхідний хоча б за годину до початку матчу - тоді і футбол буде більш інтенсивним і видовищним. Звісно, у таких умовах простіше оборонятися. Нам же не вистачало швидкості.

- З огляду на поразку у Львові в минулому матчі з «Вересом», на цю гру ви налаштовувалися якось по-особливому? Чи прагнули здобути реванш?

- Ту гру ми вже давно розібрали. Тоді все було по-іншому. Зараз у нас такі матчі, в яких потрібно досягати результату, перемагати. Реваншистських настроїв не було.

- Заміни Циганкова і Шепелєва пов'язані з їхніми ушкодженнями?

- Через якість поля Вова Шепелєв підвернув ногу, а Вітя Циганков отримав доволі болючого удару, сенсу продовжувати їм гру не було, тому ми їх замінили.

- Кого ви б відзначили зі своєї команди в цій грі?

- Бєсєдін зробив свою справу нападника. Ця гра пішла йому на користь, два забиті м'ячі додадуть йому впевненості. А в іншому виокремлювати когось персонально не бачу сенсу, оскільки команда виграла.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ