УПЛ та Кубок України

Віктор ЦИГАНКОВ: «Не скажу, що мої голи були легкими»

Автор хет-трику у ворота «Карпат» Віктор Циганков після матчу поділився враженнями від гри:

Віталій МИКОЛЕНКО: «Приємно, коли суперник не закривається біля власних воріт»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко поділився враженнями від виїзного матчу проти львівських «Карпат» та розповів, як вдалося не пропустити:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Була відкрита гра, але наша майстерність виявилася вищою»

Вашій увазі прес-конференція наставника «Динамо» Олександра Хацкевича після виїзного матчу «Карпати» - «Динамо», у якому його підопічні перемогли з рахунком 0:4:

Артем БЄСЄДІН: «Вдячний Циганкову за те, що дав мені можливість пробити пенальті» (+ВІДЕО)

Автор другого забитого м’яча у ворота одеського «Чорноморця» Артем Бєсєдін після матчу поділився враженнями від гри:

Ігор СУРКІС: «Я підтримував Хацкевича і після поразок, і після перемог»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс після матчу з «Маріуполем» у програмі «Профутбол» прокоментував гру команди, розказав про довіру до Олександра Хацкевича та трансферні плани:

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «На другий тайм виходили із завданням перемогти за будь-яку ціну»

Автор гольової передачі на Миколу Шапаренка під час другого забитого м’яча Віталій Буяльский коротко прокоментував кубкову гру з «Минаєм»:

Микола ШАПАРЕНКО: «Спрацювали вбігання у глибину, за спину захисникам»

Автор двох забитих м’ячів у кубковому матчу проти «Миная» Микола Шапаренко поділився враженнями від перемоги (3:1):

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Кубкові матчі завжди непередбачувані»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу 1/8 фіналу Кубку України «Минай» - «Динамо» (1:3):

Кубок України. 1/8 фіналу. «Минай» - «Динамо» - 1:3. Звіт про матч (+ФОТО, ВІДЕО)

Кияни переграли в гостях «Минай» та пробилися до чвертьфіналу національного Кубка.

«Минай» - «Динамо»: останні новини перед грою

Сьогодні на стадіоні «Минай-Арена» у селі Минай, що в передмісті Ужгорода, відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України між командою другої ліги «Минай» та «Динамо».