Єврокубки

друк

Віталій МИКОЛЕНКО: «Не вийшов перший тайм, у багатьох не пішла гра»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко прокоментував останній матч команди у 2018-му році проти чеського «Яблонця» у Києві:

- Ми хотіли здобути перемогу сьогодні і показати хороший футбол, для нас це було важливо, адже іти у відпустку після виграшу набагато краще, ніж після поразки, адже запам’ятовується остання гра. Не вийшов перший тайм, були індивідуальні помилки, у багатьох футболістів не пішла гра. Вийшли на другий тайм, начебто, усе було добре, але не вистачало кінцівки, завершення.

- Чи було щось несподіване у діях «Яблонця»?

- Ні, вони грали стандартно, саме так, як ми бачили під час розбору їхніх ігор.

- Чи швидко пропущений мяч вплинув на подальший хід поєдинку?

- Ми хотіли забити швидкий м’яч, але не вийшло, натомість ми самі пропустили. А у другому таймі, як я вже казав, щоразу не вистачало чогось у завершальній стадії.

- Яка ваша думка про якість газону?

- Вчорашній матч «Шахтаря» він витримав, а сьогодні був трохи не таким.

- Чи не було відпускного настрою у команди, враховуючи, що сьогодні був останній матч цього року?

- Я був у роздягальні і можу сказати непевне, що відпускного настрою у нас не було. Повторюся, просто у команди не пішла гра.

- Що сказав Олександр Хацкевич після матчу?

- Нічого особливого не говорив, подякував та сказав, що чекає нас уже в наступному році на зборах.

- Які підсумки першої половини сезону можете підвести?

- Можу сказати, що зараз у команді багато молодих гравцім, яким потрібно зігратися разом. У чемпіонаті ми виступили погано, маємо сім очок відставання від першого місця. Але попереду ще є дві гри з «Шахтарем», думаю, ще не все втрачено. А у Лізі Європи – на рівні, результат позитивний, втім, гру, думаю, можна покращити.

- За цей час особисто ви зробили великий крок уперед: граєте в основному складі «Динамо», дебютували у євокубках, отримали запрошення до збірної України...

- Хотів би подякувати за це тренерському штабу і команді, які повірили у мене, сподіваюся, ще використаю свій шанс.

- Які маєте плани на відпустку?

- Відпочинок буде спокійним, проведу його з друзями та батьками. Спочатку у горах, летіти нікуди не буду, а решту часу перебуватиму вдома.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ