Єврокубки

друк

Віталій Миколенко: «Будемо відштовхуватися від першої гри з «Мальме»

Захисник київського "Динамо" Віталій Миколенко взяв участь у прес-конференції напередодні матчу п'ятого туру групового раунду Ліги Європи проти шведського «Мальме».

- Віталію, у першому матчі в Києві "Динамо" переважало за грою, але обіграло "Мальме" з мінімальним рахунком - 1:0. Чи переглядали ви недавні матчі шведської команди, наскільки вона змінилася за цей час?

- Ми дивилися нашу минулу гру з "Мальме", а їх внутрішні матчі у Швеції не переглядали. Будемо відштовхуватися від нашої попередньої гри з ними.

- "Мальме" зазвичай грає у три центральні захисники, і для нас це рідкісна схема. Наскільки тобі, як крайньому захисникові, важко діяти проти команд, які виставляють трьох оборонців і по одному латералю на кожному з флангів?

- В останньому матчі з нами "Маріуполь" грав із трьома центральними захисниками. Ми досить непогано розкривали оборону, і я сподіваюся, що завтра буде так само.

- У матчі з "Маріуполем" динамівці дозволяли собі марнотратство при реалізації моментів, якою була реакція тренерського штабу на це?

- Не буду говорити про реакцію, все залишається в роздягальні. Але реакція була.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ