Єврокубки

друк

Віталій Буяльський: «Ми робили все, що могли»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував домашній матч першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Ювентуса», у якому кияни поступилися 0:2:

- Ми грали непогано, організовано, але було видно, що рівень «Ювентуса» набагато вищий. Ми робили все, що могли. Гадаю, шанси здобути очки у нас були, адже в першому таймі ми грали непогано, а в другому припустилися кількох помилок, пропустили гол, після чого психологічно нам було вже важко.

- Хто вам найбільше запам'ятався із зіркових футболістів «Ювентуса»?

- Матчі з такими командами в Лізі чемпіонів не можуть навіть порівнюватися з іграми в чемпіонаті України, у нас таких поєдинків немає і, напевно, не скоро будуть. Для нас, для кожного футболіста «Динамо», це великий досвід зіграти з такими виконавцями, як у «Ювентусі». У них усі футболісти найвищого рівня, тому можу виділити всю команду.

- Багато футболістів «Динамо» сьогодні вперше грало в груповому етапі Ліги чемпіонів. Чи зверталися вони до вас за порадою, як до більш досвідченого футболіста?

- Ні, я сам небагато пограв у Лізі чемпіонів. Ми всі серйозно налаштовувалися і намагалися себе проявити якомога краще не індивідуально, а в плані командної гри, оскільки в таких іграх складно щось зробити самому, а тільки колективно можна виграти.

- Що б ви сказали вболівальникам, які прийшли сьогодні на трибуни НСК «Олімпійський»?

- Вони нас дуже добре підтримували, можу їм тільки подякувати за це. Думаю, їм сподобалася гра. Ми робили все можливе, щоб найвідданіші вболівальники були задоволені.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ