Єврокубки

друк

Вім Де Декер: «Нам буде дуже нелегко у матчі-відповіді»

Головний тренер «Гента» відповів на запитання журналістів на прес-конференції після першої гри з «Динамо».

- Учора ви обговорювали з командою ті помилки, яких ви не повинні були припуститися в грі. Уникнути їх усе ж не вдалося?

- Насправді ми хотіли уникнути цих помилок. Перед матчем ми обговорили всі сильні сторони суперників, всі помилки, які ми можемо зробити, а також ті помилки, яких міг припуститися противник. Але те, чого ми хотіли уникнути, збулося на полі. Ми знали, що «Динамо» - команда, яка буде чекати на наші помилки і намагатиметься скористатися ними, що вони і зробили, забивши два голи. Нам потрібно бути реалістами. Ми мали більше вірити в себе. Ми могли зіграти набагато краще, проте створювали недостатньо вільних зон для наших гравців. Через певний час ситуація на полі покращилася, ми зрівняли рахунок і у нас були великі надії на другий тайм. Але ми знову наробили помилок. Слідом за жовтою карткою наш гравець отримав червону, і ми залишилися в меншості. Ми упустили багато можливостей, аби добитися хорошого результату.

- Сьогоднішній результат ставить вас у дуже невигідне, майже безнадійне становище перед повторною грою...

- Так, ми усвідомлюємо це. Тепер нам буде дуже нелегко в матчі-відповіді. Але з нашого боку буде неправильно сказати, що ми складаємо зброю. Ми будемо готуватися, аби спробувати виграти з потрібним рахунком у Києві.

- Чи бачили ви сьогодні на полі гравців рівня Ліги чемпіонів у складі вашої команди?

- Сьогодні я побачив лише кілька гравців рівня Ліги чемпіонів, але, на жаль, це були далеко не всі гравці нашої команди.

- Наскільки серйозною є травма Яремчука? Для нього це був важливий, принциповий матч і, напевно, йому було прикро отримати у ньому травму...

- Для всіх нас це був важливий матч. Звичайно, Романа засмутило те, що він отримав травму без прямого контакту, практично на рівному місці. Поки нічого певного щодо ступеня важкості його травми сказати не можу. Звичайно, ми будемо його берегти, щоб якнайшвидше повернути до обойми, але прямо зараз він дуже розчарований.

- Після двох зроблених вами кроків уперед – двох перемог, ця поразка в моральному плані – крок назад?

- Звичайно, ця поразка для нас – справжній удар. Його нелегко прийняти. Але поразки – це невід'ємна частина футболу, так само як і травми. Потрібно сприймати футбол таким, який він є, у цілісному вигляді – з усіма поразками, травмами, невдачами.

- У такій грі команді дуже не вистачало підтримки її 12-го гравця?

- Так, відсутність уболівальників є для нас відчутною втратою. Але ми не одні опинилися в такій ситуації, тому змушені прийняти це як є.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ