Єврокубки

друк

Віктор Циганков: «Ми грали один за одного і поступилися з честю»

Півзахисник «Динамо» Віктор Циганков і автор забитого м’яча у ворота тер Штегена прокоментував виїзний матч проти «Барселони» в ефірі телеканалу «Футбол2»:

- Якби ми використали ще хоча б один свій момент, могли б забрати одне очко з Барселони, але не вийшло. Загалом я задоволений командою, ми грали дружно і один за одного, кожен момент відпрацьовували разом. Так, ми програли, але з честю. Коли з'явилися моменти, розуміли, що з цим суперником можна грати. «Барселона» залишала багато простору, і у нас були хороші моменти. Якби ми забили раніше, думаю, сьогодні вдалося б зіграти по-іншому.

Я в Україні граю вже п'ятий сезон, і за ці п'ять років у мене не було жодного виходу один на один в чемпіонаті України - практика нашого чемпіонату не дозволяє вирішувати такі моменти. Ми робимо все правильно, але здорово зіграв воротар суперника. Звичайно, потрібно забивати, але в таких матчах здобувається досвід. У нас молода команда, ми ростемо всі разом. Ми розуміємо, наскільки складна у нас група і які команди в ній. Зробимо все можливе, щоб вийти в євровесну, а як вийде грати з грандами - це вже інше питання. Ми на кожен матч виходимо, щоб перемагати, іноді це виходить, іноді - ні. Але команда залишає всі сили на футбольному полі і намагається виконувати установку тренера - це найголовніше.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ