Єврокубки

друк

Тім Кляйндінст: «На нас чекає дуже важка гра в Києві»

Автор єдиного гола «Гента» в ворота «Динамо» відповів на запитання представників ЗМІ на післяматчевій прес-конференції.

- Для вас цей матч, мабуть, став особливим – ви забили перший гол за «Гент», до того ж, у такій важливій грі?

- Звичайно. Для форварда завжди дуже важливо забивати голи, особливо в таких іграх. На жаль, ми програли, але особисто для мене було дуже важливо забити перший гол за «Гент». Я дуже щасливий і постараюся продовжувати в тому ж дусі.

- Пас віддав той, кого ви добре знаєте... У вас з Доршем сформувалася зв'язка ще з часів виступів за «Гайденгайм»?

- Мені здається, Ніколас нечасто подавав кутові в «Гайденгаймі». Однак я чудово знаю його вміння, те, як саме він подає, направляє м’яч. Тому я знав, куди мені потрібно бігти. Мені дуже приємно, що свій перший гол за «Гент» я забив після його передачі. У нас був невеликий зоровий контакт перед подачею, після якого я почав рухатись.

- Наскільки важко команда пережила події останніх кількох тижнів, зміну тренерів? І наскільки це вплинуло особисто на вашу адаптацію в новій команді?

- Особисто для мене адаптація пройшла легко. У «Генті» дуже хороші гравці, вони мене чудово прийняли. Але якщо говорити про всіх гравців, то звичайно останні тижні були непростими, оскільки команда пережила дві зміни головного тренера. Для будь-якого гравця це було б непросто. Але, вважаю, ми впораємося з цим, адже ми показали хороші результати в двох попередніх матчах.

- Ви форвард, але також багато працюєте на оборону...

- Я вважаю це одною з моїх головних позитивних якостей. Це мій стиль, я так грав і в Німеччині. Я завжди повертаюся при обороні і допомагаю команді. Вважаю, що завжди легше оборонятися, коли у тебе є в захисті на одного гравця більше. Звичайно, як будь-якому форварду мені більше подобається забивати голи, проте гра в захисті і відборі – це також частина нашої роботи.

- Після вилучення у складі «Гента» вам довелося зміститися на фланг. Чи комфортно вам було на цій позиції?

- Якби я міг вибирати, то, звичайно ж, хотів би залишитися в центрі. Але коли необхідно, я віддаю свій максимум на фланзі. Це не найкраща для мене позиція, але я намагаюся робити все, на що я здатен.

- Результат сьогоднішнього матчу вкрай негативний. Як ви зараз оціните свої шанси на потрапляння до групи Ліги чемпіонів?

- Безперечно, на нас чекає дуже важка гра в Києві. Адже тепер суперник веде в рахунку, і нам необхідно забивати принаймні два м'ячі і не пропускати. Звісно, це буде дуже непросто зробити, але я вважаю, що нам під силу перемогти у матчі-відповіді.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ