Єврокубки

друк

Столе СОЛЬБАККЕН: «Головне завдання в матчі з «Динамо» - це зіграти дисципліновано»

Головний тренер «Копенгагена» Столе Сольбаккен відповів на запитання представників ЗМІ напередодні поєдинку Ліги Європи з київським «Динамо».

- Колись були часи, коли команди боялись приїжджати в Київ. Ви не боїтеся «Динамо»?

- Ні, нітрохи. Ми добре знаємо київське «Динамо». Торік ми навіть проводили в Україні скаутинг, шукали нових гравців для своєї команди. Ми розуміємо, що «Динамо» залишається сильним суперником, хоча відстає трохи зараз від донецького «Шахтаря». Але це виключно тому, що гірники купують досить дорогих бразильських гравців для участі в Лізі чемпіонів. На цьому стадіоні ми вже грали кілька років тому з фіналістом Ліги Європи «Дніпром». Тут була нічия 0:0, а в Копенгагені ми виграли. Тож боятися нам нічого. Але ми очікуємо два напружених матчі в Києві і Копенгагені. Тут зі мною Карлос Зека, він вважає, що це будуть два найкращі матчі в його кар'єрі. Можливо, після них його купить якийсь український клуб.

- Яке головне завдання для вашої команди на завтрашній матч?

- Головне - це зіграти дисципліновано. Наша гра в обороні майже ідеальна, а в атаці, думаю, у нас будуть шанси. Будемо робити ставку на гру в обороні та контратаки. Перший гостьовий поєдинок з «Лугано» ми зіграли сильно, давши швейцарцям лише один шанс біля наших воріт. Сподіваюся, приблизно так ми проведемо поєдинок і в Києві.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ