Єврокубки

друк

Срджан Йованович: тезка відомого комедіанта з Бєлграда

На матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи між бельгійським «Брюгге» та київським «Динамо» працюватиме бригада арбітрів із Сербії на чолі з 34-річним Срджаном Йовановичем.

Майбутній рефері народився 9 квітня 1986 року в передмісті Бєлграда, столиці Сербії, - Калуджериці. Суддівську кар’єру розпочав доволі рано, й уже у 2014 році Срджана почали залучати до роботи на матчах вищої ліги країни. Примітно, що у своєму дебютному матчі, між «Радничками» та «Доньї Срем», молодий рефері вилучив із поля гравця господарів Мілоша Петровича, тим самим показавши, що з упевненістю у нього все гаразд.

З 2015 року Йованович має категорію ФІФА. Свій перший матч у єврокубках провів у липні того ж року, відсудивши поєдинок першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між кіпрським «Аполлоном» та «Саксаном» із Молдови (2:0). Наразі в його активі 19 матчів єврокубків, зокрема один матч групового етапу Ліги чемпіонів-2019/2020 між голландським «Аяксом» та французьким «Ліллем» (3:0).

Також у доробку сербського рефері робота на фінальних турнірах Євро-2019 (U21), зокрема на фінальному поєдинку між Іспанією та Німеччиною (2:1), та ЧС-2019 (U17).

Примітно, що у Срджана Йовановича на батьківщині є повний тезка, який є відомим у країні гумористом, що виступає у жанрі стендапу. З огляду на схожість обох Срджанів, ми, ніде правди діти, подумали, що це один і той же чоловік. Сподіваємося, що у арбітра Йовановича з гумором усе гаразд, і він поставиться до помилки, яка була допущена на нашому сайті, з посмішкою.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ