• 13 бер 2019
  • 17:00

Сергій СИДОРЧУК: «Челсі» грає через короткий пас, «стінки» та має швидкі фланги»

Разом із Олександром Хацкевичем на передматчеву прес-конференцію завітав капітан «Динамо» Сергій Сидорчук. Футболіст першим відповів на запитання журналістів:

- Наскільки важко грати проти суперника, який діє на таких високих швидкостях?

- В Англії усі команди так грають, і ми відчули це на собі під час першого матчу, було досить важко.

- Чи можете порівняти нинішній «Челсі» із командою, яка була у 2015-му році, коли «Динамо» з нею зустрічалося?

- Вважаю, немає сенсу порівнювати, адже у цих команд різні тренери і різна концепція гри. Тоді команду очолював Жозе Моуріньо, і їхня манера гри дуже відрізнялася. Зараз же вони намагаються грати через короткий пас, у них багато «стінок», досить швидкі футболісти на флангах. Тож, повторюся, порівнювати силу «Челсі» тоді і зараз немає сенсу. Обидві команди сильні, але грають у різний футбол.

- На матчі очікується ажіотаж, що б ви сказали уболівальникам?

- Не хочеться говорити словами, а усе показати на полі. Головне, щоб після матчу у вболівальників залишилася надія на цю команду, і не було думок, що засмучують. Хочеться зіграти у футбол з сильним супернком і показати, що у Києві теж є хороша команда.

- Чи результат першого матчу дозволить команді грати більш розкуто?

- Хочеться у це вірити та грати без тиску результату. Така установка була з першого матчу, потрібно було пам’ятати про дві гри. У Лондоні був лише перший тайм. Прагнутимемо завтра у Києві зіграти так, щоб усі глядачі плескали у долоні та залишилися задоволеними.

Copyright © FC Dynamo Kyiv