Єврокубки

друк

Прес-конференція Мірчі Луческу після матчу Ліги чемпіонів із «Ювентусом»

Головний тренер київського «Динамо» відповів на запитання журналістів під час прес-конференції після матчу з «Ювентусом».

- В кінці матчу ви дали шанс зіграти Денису Гармашу. Чи розраховуєте ви на нього в майбутньому?

- У його досвіді та майстерності ми не сумнівалися. Він був відсутній довгий час, був непідготовленим. Але з кожним тренуванням, з кожним тижнем він додавав, виглядав краще і краще. Звичайно, Денис – частина нашого колективу, тому вийшов сьогодні на поле. З огляду на те, який зараз ігровий ритм у нашої команди, нам потрібна обойма мінімум із 18-ти гравців. Безумовно, Денис входить до цієї обойми.

- Які позитивні моменти для вашої команди ви би відзначили в грі з «Ювентусом», незважаючи на сьогоднішній результат?

- Перший позитивний момент – це те, що наші гравці вийшли в Лігу чемпіонів і грають з такими великими клубами, як «Ювентус», «Барселона».

Другий – це те, що більшість цих молодих хлопців, які лише нещодавно закінчили академію, сьогодні грали на рівних з таким іменитим суперником, з такими гравцями. Ми розраховували, що в другому таймі будемо загострювати, будемо більше ризикувати. Але, на жаль, гол на самому початку тайму зіпсував наш план. Ми дали суперникам пробити по воротах, воротар відбив м'яч прямо перед собою, і ми пропустили гол...

Кінець матчу був за нами. Ми діяли дуже активно, показали, що можемо грати на рівних, могли забити, грали дуже добре, інтенсивно і заслуговували забити гол. Ми вчимося, набираємося досвіду. Зрозуміло, що ми грали проти дуже досвідченого суперника. Ми два рази помилилися, і обидві помилки призвели до м'ячів. Другий гол – вчасно не закрили Куадрадо, який дуже добре навісив, а в дуелі Морати і Забарного виграли досвід і майстерність іспанця.

- Чи виконав Супряга на полі те, про що ви його просили? І хто є його конкурентом за місце у складі крім Русина?

- Вже повернувся до тренувань Бєсєдін. Він і буде його конкурентом.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ