Єврокубки

друк

Прес-конференція Мірчі Луческу після гри з «Брюгге»

Головний тренер ФК «Динамо» Київ відповів на запитання представників ЗМІ під час прес-конференції після виїзного матчу з «Брюгге», який завершився перемогою киян 1:0 і проходом у наступний етап Ліги Європи:

- Здалося, команда почала грати лише наприкінці матчу, після виходу на заміну Шапаренка, із чим це пов'язано?

- Ми почали грати у футбол з перших хвилин. У нас були різні завдання на перший і другий тайми. До перерви важливою була організація гри в обороні: не можна було пропустити, оскільки, допустивши це, нам було б дуже складно наздогнати суперника. У захисті ми зіграли добре, але, коли відбирали м'яч, атаки у нас не виходили - ми метушилися, поспішали і майже не доходили до воріт суперника. У перерві я сказав хлопцям заспокоїтися, більше контролювати м'яч і шукати моменти біля чужих воріт. З виходом Шапаренка ми мали зіграти гостріше в атаці і більше ризикувати - я це передбачав. Микола добре прискорюється м'ячем, бачить зони і додає міці в атаці, що в підсумку і сталося.

- Віталій Буяльський забив «Брюгге» і в Києві, і в Бельгії. Чи можна сказати, що він - лідер команди?

- Так, звичайно, він - один із лідерів команди, і досвід, і майстерність дозволяють йому бути таким. Віталія не можна порівнювати з молодими гравцями - Сиротою або Забарним. Він - один з наших провідних гравців, який робить свою роботу дуже якісно.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ