Єврокубки

друк

Останні приготування до вирішального матчу за вихід до ЛЧ (+ФОТО)

Усе менше часу залишається до матчу-відповіді раунду плей-оф Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та «Гентом».

У неділю ввечері, наступного дня після гри з «Минаєм» на «Олімпійському», динамівці вже тренувалися на своїй заміській базі в Кончі-Заспі.

А у вівторок, за день до поєдинку з «Гентом», у команди був украй насичений день. Розпочався він з обов’язкового тестування на COVID-19 у сертифікованій УЄФА клініці. За регламентом зараз цю процедуру проходять усі команди, персонал та інші особи, задіяні у проведенні міжнародних матчів під егідою УЄФА.

Потім команда зібралася на базі, де гравці спершу пообідали та відпочили. Ближче до вечора розпочалися регламентні передматчеві медіазаходи, присвячені завтрашній вирішальній битві з «Гентом». Спершу з журналістами, яких зібралося досить-таки багато, що свідчить про високий інтерес до матчу, у рамках прес-конференції поспілкувалися головний тренер «Динамо» Мірча Луческу, а також захисник Віталій Миколенко.

За годину після прес-конференції команда вийшла на тренування, перші 15 хвилин якого були відкриті для представників ЗМІ. Під час доступної для преси частини тренування футболісти здійснили розігрівальну пробіжку та інтенсивну розминку, якою керував Віталій Кулиба.

Далі розпочалася основна робота – з м’ячами та тактичними побудовами. А після вечері робота над тактикою продовжиться вже в залі для теорій, де команда детально вивчатиме гру суперника та аналізуватиме свої помилки, зроблені в Генті.

Утім, це тренування не було заключним перед грою з бельгійцями. Вранці в день матчу динамівці проведуть ще одне тренування на футбольному полі. Після нього буде ще одне теоретичне заняття. А безпосередньо перед виїздом на стадіон тренерський штаб проведе заключну установку на гру. На «Олімпійський» команда вирушить за дві години до початку матчу. Нагадаємо, стартовий свисток польського арбітра Шимона Марциняка пролунає рівно о 22:00. Гра відбудеться без глядачів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ