Єврокубки

друк

Олексій Михайличенко: «Нам не пробачають помилок, а ми пробачаємо дуже багато»

Головний тренер київського “Динамо” відповів на запитання журналістів після останнього для “біло-синіх” матчу Ліги Європи цього сезону проти “Лугано” (1:1).

- Олексію Олександровичу, хто винен у сьогоднішньому результаті та що робити далі?

- У тому, що сталося, винні всі. Звісно, я - в першу чергу, адже саме я відповідаю за результат. Що стосується сьогоднішньої гри, то ми підвели риску нашим виступам у єврокубках. Якщо аналізувати наш виступ, то були й хороші ігри, але було допущено багато помилок, що не дозволило нам досягати результату в певних матчах, зокрема й у сьогоднішньому.

Не можна сказати, що ми не награли на перемогу. Але ми припускаємося помилок, пропускаємо м’ячі та не можемо забити самі - це проблема, яку потрібно вирішувати на тренуваннях і в роботі.

- З чим ви можете пов’язати останні невтішні результати команди та невихід у єврокубкову весну? Чи відбулася вже розмова з президентом клубу?

- Розмови з президентом ще не було. Наші останні результати - це дуже неприємна ситуація. Проте, якщо порівнювати сьогоднішню гру з матчем із “Зорею”, ситуація трохи інша. У тому матчі у нас багато чого не виходило в організації гри, це була моя помилка. А сьогодні нам не вистачило реалізації моментів і переваги, якою ми володіли. Ми пропустили після мало не єдиного моменту у “Лугано”. Нам не пробачають помилок, а ми пробачаємо дуже багато.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ