Єврокубки

друк

Олександр КАРАВАЄВ: «Брюгге» зіграв так, як ми й передбачали»

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв підбив підсумки виїзного матчу проти «Брюгге».

- Чесно кажучи, в епізоді з пенальті я навіть не чіпав суперника, він сам налетів на мене. Але вся провина лежить на мені, через що я вибачився перед партнерами, а тепер це роблю перед уболівальниками. Якби не було цього пенальті, то ми би не програли, а, маючи свої моменти, й узагалі могли виграти. Вибачаюсь перед усіма.

- Сьогодні за «Брюгге» грали Соболь та Бонавентуре, з якими ви певний час виступали за «Зорю». Знаючи, як вони грають, це допомагало протистояти їм?

- Навіть якби ми не грали разом, усе одно, готуючись до матчів, ти передивляєшся попередні ігри суперника, вивчаєш його сильні та слабкі сторони.

- Із Соболем після гри не розмовляли?

- Ні, не вийшло. Я просто відразу пішов.

- Наскільки непросто зараз у тому плані, що вдома потрібно буде забивати?

- Психологічно, звичайно, буде тиснути, що обов’язково потрібно забивати, але впевнений, що вболівальники на стадіоні будуть підтримувати нас, гнати вперед, тому нам обов’язково вдасться забити.

- Здавалося, що Жерсон Родрігес поки не розуміє, як діяти на полі…

- Дайте час, це лише його перша гра. Через тренування та ігри він обов’язково порозуміється з партнерами, і все буде добре.

- Після матчу футболісти підтримували Циганкова – він виглядав якимось дуже засмученим…

- Зрозумійте, що Вітя пропустив усі збори, не набрав необхідних кондицій, а в кожній грі потрібно давати результат. У нього величезне бажання грати, і ми всі його підтримуємо в тому, що він робить для команди, тому лише через ігри він набиратиме форму.

- Як загалом оціните суперника?

- Загалом, «Брюгге» зіграв так, як ми й передбачали, нічим не здивував. Коли ми швидко, через пас, виходили з оборони в атаку, то виникали й моменти, яких було достатньо, щоб забити. Головне – вдома реалізувати ті нагоди, які в нас будуть.

- А що скажете про стан газону?

- Хороший. Трава коротка, рівна, волога – те, що треба.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ