Єврокубки

друк

Микола Шапаренко: «Барселона» навіть другим складом завжди грає на перемогу»

Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко коротко прокоментував поразку від «Барселони» (0:4) на післяматчевій прес-конференції.

- Який у вас стан після одужання від коронавірусу? Чи були ще в кар'єрі подібні важкі ігри – збоку здалося, що каталонці «возили» вас протягом усього матчу...

- Стан поступово поліпшується, ми працюємо на тренуваннях, щоб набирати кондиції після того, як перехворіли на коронавірус. А що стосується «Барселони», то за каталонців виступають висококласні футболісти, і навіть виходячи на гру другим складом, вони грають на перемогу, що й показали в сьогоднішньому поєдинку.

- Перед грою ваш партнер сказав, що шкодує, що до Києва не приїхав Ліонель Мессі. Як вважаєте, присутність аргентинця, можливо, якось вплинула би на вашу команду, і ми могли б побачити таку ж гру, як на «Камп Ноу»?

- Як на мене, коли Мессі на полі, то на інших футболістів чиниться тиск і вони завжди намагаються знайти пасом саме його, навіть якщо партнер перебуває у вигіднішій позиції. Тому, можливо, у нас знову були б шанси зачепитися за результат, адже «Барселона» з Мессі у складі також не так добре обороняється, як без нього.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ