Єврокубки

друк

Мірча Луческу: «Ми, як мінімум, заслуговували на нічию»

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу в ефірі телеканалу «Футбол2» прокоментував поєдинок третього туру Ліги чемпіонів, у якому його підопічні на виїздщі поступилися "Барселоні" 1:2:

- Ми провели хорошу гру, але, на жаль, почали матч погано: дозволили супернику наблизитися до нашого штрафного майданчика і заробили фол, який призвів до пенальті. Коли мова йде про Мессі, його блокувати дуже складно. Як мені сказали помічники, пенальті був призначений не зовсім справедливо. Після цього ми почали грати набагато краще, мали багато можливостей для взяття воріт, були виходи сам на сам, але важливу роль зіграла відсутність досвіду, через що ми не змогли реалізувати наші моменти.

Гадаю, ми, як мінімум, заслуговували на нічию, але, з огляду на ті факти і умови, у яких ми опинилися, я задоволений грою хлопців. Хочу відзначити дебют Нещерета, який зробив фантастичні сейви, їхня кількість і якість додали команді впевненості. Це був дуже хороший дебют для нього, враховуючи, що інші два воротарі - Бущан і Бойко - були відсутні через COVID-19.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ